Wpis z mikrobloga

Czy ktoś się orientuje kiedy NFT odbiją? Załadowałem się w małpki na samym szczycie. Jestem 95% w plecy, a już mi zaczęły przychodzić raty za hipotekę. Ewentualnie może chce ktoś odkupić bored ape'a w czapce z daszkiem w cenie po jakiej kupiłem, czyli 28k usd? Cena może być do lekkiej negocjacji. Małpka jest ultra rare i z tego co się orientuje to przyszłość inwestycji w sztukę, tzw. store of value. Chętnych zapraszam na pw. #kryptowaluty #bitcoin
  • 31
  • Odpowiedz
@fuuYeah a na serio? Czy dobrze rozumiem że ktoś generuje masowo jakieś pierdoły i kręci bańkę że są coś one warte i ludzie dają za to dużą kasę ?
  • Odpowiedz
@nagly_atak_faszyzmu: jak dobrze że to zdechło :D paru cwanych się nachapało na naiwniakach wierzących w "przyszłościowy projekt" gdzie czasami w SAMYM OPISIE PROJEKTU było podane jak na tacy, że jest to pyramid scheme, a 'wartość' jest dyktowana wyłącznie poprzez wysokość wpłat backerów.

Pamiętam na wykopie jak naganiali na SAFEMOON. Bo wiecie, to the moon xD Jak pisałem że zdechnie i będzie -100% kurs za góra kwartał, to mnie wyganiali :D I
  • Odpowiedz