Wpis z mikrobloga

tobie dopływ faktów do mózgu blokuje ideologiczny szlaban


@DunningKruger: Zamiast odnieść się do faktów, to sam mnie atakujesz. Gratulacje, stary. Tak się właśnie robi, jak się stoi na przegranej pozycji!
Sam wrzucasz z wiki dowód, że fat acceptance nie jest tożsame z ruchem body positive i dotyczą różnych rzeczy, i nie potrafisz tego zaakceptować.
Efekt Dunninga-Krugera w praktyce. xDDDD
@DunningKruger: Jeden komentarz i już wiadomo, że nie potrafisz czytać. Czy ty rozumiesz co oznacza "być zakorzenionym w czymś"? Podpowiem ci, że rzadko to oznacza "bierzemy wszystko i kopiujemy w skali 1:1".
Oczywiście nie odniesiesz się do dalszej części tekstu, tylko będziesz udawał, że twoje przekonania są potwierdzone.
@angelNH: wystarczy porównać jak zaczynał i jak skończył. w podziemiu i na początku legalu był zajebisty, później stał się kolejnym, nie wyróżniającym się popowym klaunem.

Pieniądz pieniądzem, ale jak ktoś tak diametralnie się zmienia, to ryzykuje. Otsochodzi przeżył podobną przemianę (ale głównie muzyczną) i mi siadło, z que się nie udało, poza tym moim zdaniem obecna otoczka wokół niego jest żałosna.

btw XD
źródło: comment_1662023476RqEoYlxq8DXlXbSeid1wtv.jpg
ale w sumie chude Julki które popierają body positive mają po 300iq - likwidują sobie konkurencję do chadow 9/10


@pieknamarion: dokładnie, ja jeszcze popieram ‚poprawki’ estetyczne po których dziewczyny wyglądają jak dupa pawiana, bo sama jestem naturalna
Ogólnie ruch body positive to np. akceptacja grubych osób na siłowni, żeby czuły się dobrze, zamiast ich wyśmiewać.


@geuze: Kiedyś na siłowni było inaczej? Nie spotkałem się nigdy by ktokolwiek był ciśnięty na siłowni za to, że jest gruby. No chyba, że w USA było inaczej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Phyrexia:

Trzeba odróżnić faktyczny feminizm, czyli walkę o zrównanie praw kobiet i mężczyzn od szowinizmu wobec mężczyzn w wykonaniu kobiet oraz zakrzywiania rzeczywistości, próby manipulacji


A czym jest dzisiaj ten "faktyczny feminizm"? Czym on się objawia? Jak faktyczne feministki walczą o równe prawa mężczyzn i kobiet w 2022, jakie są ich postulaty? Które prawa kobiet są teraz gorsze niż mężczyzn? Skoro te faktyczne feministki walczą o równe prawa, to czy postulują
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Phyrexia:

Sporo tego. Chociażby zwolnienie z obowiązku służby wojskowej, kobieta może legalnie opuścić kraj i nigdy do niego nie wrócić, facet musi zostać i walczyć. Dodatkowe punkty w rekrutacjach na studiach za bycie kobietą. Mniejsze wyroki za te same przewinienia. Niższy wiek emerytalny. Ogromne kwoty wydawane na profilaktykę raka piersi porównując do raka prostaty, chociaż śmiertelność porównywalna. Mężczyźni mogą być ośmieszani i poniżani w publicznych wypowiedziach, kobiety nie. Przemoc domowa -
zwolnienie z obowiązku służby wojskowej


@Slavcel: Obecnie służba wojskowa jest nieobowiązkowa

Dodatkowe punkty w rekrutacjach na studiach za bycie kobietą


Nie ma czegoś takiego. Pomyliło Ci się ze stypendiami unijnymi.

Mniejsze wyroki za te same przewinienia.


Wyroki są takie same bez względu na płeć. Bierze się natomiast czynniki łagodzące. W tym przypadku bezdzietna kobieta może mieć gorzej niż np. ojciec samotnie wychowujący dziecko.

Ogromne kwoty wydawane na profilaktykę


Dlaczego nie powstaje