Wpis z mikrobloga

Gdzie mam iść z zatkanym i bolącym uchem? Poszedłbym do rodzinnego i do laryngologa tylko w moim szpitalu poradnia laryngologiczna ma wolne do 9 września. SOR to też miejsce niebardzo na takie rzeczy bo podejrzewam że to pierdoła typu woskowina która sobie wpierdzieliłem dalej
#medycyna
  • 9
@Leosandra: Znając mojego rodzinnego to na nic innego nie mogę liczyć jak skierowanie do laryngologa. No nic trzeba sobie szukać prywatnie. Gdyby nie to że poradnia laryngologiczna nieczynna to nawet bym o sorze nie pomyślał. W takiej sytuacji to skoro w swoim szpitalu mam poradnie nieczynną to niech mi NFZ zwraca za wizytę skoro zastępstwa nie ma.
@Leosandra: Znając mojego rodzinnego to na nic innego nie mogę liczyć jak skierowanie do laryngologa.


@polac A po jaką cholerę laryngolog na bolące ucho? 90% bólów ucha to infekcje. Trzeba zajrzeć do gardła, zajrzeć do ucha zebrać wywiad i dać leczenie.
Jak Twój rodzinny ma takie podejście to proponuję zmienić rodzinnego. 3x w roku możesz przenieść deklarację.
W ogóle niesamowite to jest, przy tym jak łatwo jest zmienić POZ, ile jest
@polac no to nocna pomoc lekarska, wystarczy wrzucic w google i wyskoczą Ci punkty w Twoim mieście. Sor jest od zagrożenia życia i takie coś utrudnia im pracę gdy biegają od pacjenta do pacjenta. Jak wyżej, zmiana przychodzi to nic prostszego. Np szukasz sobie jakiejś, czytasz opinie, wchodzisz na pacjent.gov.pl. (można przez profil zaufany) wybierasz że chcesz złożyć deklarację, wpisujesz adres przychodni i swoje dane i dostają Twoja deklaracje automatycznie. Polecam złożyć
Trzeba zajrzeć do gardła, zajrzeć do ucha zebrać wywiad i dać leczenie


@mbasasello: #!$%@? jakie to proste ( ͡° ͜ʖ ͡°) zęby, oczy, problemy skórne też ci rodzinny ogarnia skoro wystarczy tylko popatrzec, zebrać wywiad i wyleczyć? XD

@powaznyczlowiek No #!$%@? proste. Nie mi ogarnia, tylko ja ogarniam, bo sam okresowo pracuję jako rodzinny. Zębów nie, ale oczy w zakresie jakiś zapaleń spojówek - oczywiście. 90% problemów