Wpis z mikrobloga

I cyk Onyxik
97% quanta oddało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet nie mówiąc o lucky dropie, nie wiem dlaczego ludzie płaczą na słabe zarobki w tej lidze skoro są takie dary jak ekspedycja, legion czy ritual. Mi na początku też słabo się grało, ale potem jak człowiek się trochę dorobił, zrobił atlas i zainwestował trochę w gear i scaraby/kompasy to naprawdę fajnie i przyjemnie się gra.
#pathofexile
toxicASF - I cyk Onyxik 
97% quanta oddało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet nie mówiąc o lucky d...

źródło: comment_1661993921mG7K1mPcrLI0vidxnqd5lK.jpg

Pobierz
  • 26
@toxicASF problem lootu a właściwie zarobku dotyczy niewielkiego procenta graczy którzy biegają full party juiced mapki w które jest #!$%@? kilka d ¯\_(ツ)_/¯ Na alch n go zarabia się ~5d/h a wcześniej zarabiało się 4-5 ex/h więc jeden #!$%@? xD Natomiast problem jest taki, że takie grupki generowały astronomiczne ilości unique itemów, teraz tego nie ma i dlatego wszystko jest raczej dość drogie i to jest problem dla zwykłych graczy, to samo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lrrr: dla mnie to zawsze bylo rozwalanie rynku. Party abuserzy zawsze znajdowali jakies luki, nawet bugi jak abusowanie ladowania invitations w party, aby wyjechac z kosmicznym lootem i nie jest mi ich szkoda.
@Lrrr: jedynie na początku ligi odczuwałem to że mniej dropi, teraz z atlasem i dobraną strategią totalnie tego nie odczuwam i gra się giga przyjemnie. Alch and go + ekspedycja = stonks. No unique itemy drogie ale ja na szczęście już żadnych nie potrzebuje.
@NewBlueSky: Jest to też playstyle także trochę szkoda że pewna grupa dostała po dupie.
@BomBom: Jak sobie grali normalnie bez wykorzystywania jakichś bugów itp to
@toxicASF: Sam tego nie rozumiem, bo gra mi się własnie przyjemnie w tej lidze, a płacz streamerów mam w dupie, to że ich zium zium bolidy nie zarabiają 2 mirrorów dziennie też :P
@toxicASF: Bo dropi słabo, jest mnóstwo data setów, które to potwierdzają. ¯\_(ツ)_/¯

I nie mówię, że nie da się zarabiać, wręcz przeciwnie, ale jeżeli akurat nie lubisz biegać konkretnych 3 mechanik, które mają stały drop to jakikolwiek maping jest tragiczny.

A na przykładzie Empiego, przecież oni nie przestali grać bo nie są w stanie zarobić currency, tylko z powodu #!$%@? im ulubionego gameplay loopa.
@BomBom: ++ :)
@CiaoBobrze: ah yes, the data sety xD oprócz początków to i tak nie odczujesz tych zmian. Te 3 konkretne mechaniki które wymieniłem to był tylko przykład. Tak samo oddaje Deli, blight czy heist. Po dupie oberwali najmocniej ci którzy swój zarobek opierali na full juicingu map. Zwykły gracz który sobie biega jakąś swoją ulubioną mechanikę tego nie odczuje.
To że empi odszedł bo jego ulubiony playstyle został
oprócz początków to i tak nie odczujesz tych zmian


@toxicASF: Może ty nie odczuwasz, to nie znaczy, że inni nie odczuwają. Łap pierwszy z brzegu przykład

Zwykły gracz który sobie biega jakąś swoją ulubioną mechanikę tego nie odczuje.


Jak lubisz biegać choćby abyss, breach, boxy etc. to odczujesz. ¯\_(ツ)_/¯
@NewBlueSky: Stul już japę, nie masz nawet połowy atlasu zrobionego a stawiasz się w pozycji znawcy tej ligii.


@toxicASF: dokladnie jak napisalem, wyzywanie i szczekanie to jego moc xDD

@toxicASF: patrz na to, jak wyglada "dyskusja z tym czlowiekiem". Wrzuca link do mojego profilu, gdzie mialem postac chyba na 60-70 lvlu bo se akty skonczylem po tym jak zaczalem grac z tydzien od poczatku ligi (gram na SSF wiec
NewBlueSky - > @NewBlueSky: Stul już japę, nie masz nawet połowy atlasu zrobionego a ...

źródło: comment_1662037411b3lEZ1IFtijAzWzleU4mXe.jpg

Pobierz
@CiaoBobrze: dyskusja zakonczyla sie w tym momencie, jak nie umiales uzasadnic swojego pierwszego posta w tym temacie, dalej to szczekanie i plucie sie z twojej strony. Nie reprezentujesz soba zadnego poziomu, juz mozesz zmykac spocencu od wysranych narracji.
@NewBlueSky: Dobra, nie wchodzę z tobą więcej w jakąkolwiek interakcję bo żyjesz totalnie w swoim świecie i nie będę po raz kolejny wchodził w jakże jałową pogadankę z podludziem twojego pokroju. Jak już wspomniałem, zostałeś już wyjaśniony tutaj, więc zostawiam odnośnik bo jak widać wstydzisz się swoich tejków równie bardzo jak swojego gameplayu co udowodniłeś, zmieniając swoje konto na prywatne. xDD Leć na czarno.
@CiaoBobrze: ten caly watek to twoje osmieszanie sie i podludzka strategia na wymyslanie nowszych argumentow. Przez co sie osmieszasz, bo sam siebie wyjasniasz niespojnoscia twojej narracji.

Jestes trollem i tyle.
@CiaoBobrze: jak mi wyjasnisz co bylo z nim nie tak to je odblokuje, widziales je i wysmiales wiec musiales miec uzasadnienie, dodalem na prywatne abys nie przegladal mi profilu i nie tworzyl nowych argumentow z dupy, bo znajdziesz flaszke niezrollowana czy cos co uznasz za swoj opus magnum argument, czekam.
widziales je i wysmiales wiec musiales miec uzasadnienie


@NewBlueSky: Tak jak już pisałem, po tygodniu ligi miałeś postać bodajże na 75 lvlu, która ledwo weszła na mapy, nie mogę ocenić buildu bo nie był nawet gotowy i patrząc na to, że jesteś w połowie atlasu pewnie dalej nie jest, odnosiłem się do tego, że nie masz pojęcia jak wygląda liga bo twoja postać, którą ledwo co skończyłeś kampanię nie miała praktycznie
Nie wołaj mnie więcej, chyba że odblokujesz konto to chętnie ci pokażę dlaczego twój build jest beznadziejny, znaj łaskę lepszego gracza.


@CiaoBobrze: XD tutaj nie kupilem mirror seervice z 2 mirrory fee, tam nie kupilem mirror service z 3 mirrory fee. Dziekuje za opinie.

ŻADNEJ styczności z aktualnymi zmianami.


@CiaoBobrze: mialem normalna stycznosc, jak zostalo to ci opisane, to nie trade, ze musze jak najszybciej dobic do farmienia kasy w