Wpis z mikrobloga

  • 0
@szajbat 1. tu chodzi o zasadę i otoczkę wokół niej, nie chcą spożywać produktów które choć imitują alkohol
2. posiada alkohol ale w bardzo niewielkich ilościach
  • Odpowiedz
@Trapas: 1. Nie prawda. Miałeś kiedyś w ogóle do czynienia z jakimiś muzułmanami z Europy?
2. W ustawie jest napisane, że piwo bezalkoholowe to takie, które posiada poniżej 0,5% alkoholu na całą objętość. Co nie zmienia faktu, że są piwa bezalkoholowe 0,0%.
  • Odpowiedz
  • 0
@szajbat nigdy nie poznałem ale jak widać na filmikach czu zdjęciach, piłkarze tego wyznania nie chcą spożywać i nie popierają spożywania ,,zerówek". poza tym nie spotkałem się z piwem 0 które nie ma w sobie dziesietncyh procenta alkoholu więc nie wiem. a co do ustawy, nie wiem czy wiesz ustawy w Polsce nie interesują muzułmanów na całym świecie
  • Odpowiedz
W założeniu. 31 osób na zdjęciu, krata to 20 (butelek szklanych)piwa. 10x20:31 daje to około 6,5 piwa na głowę. Niech będzie ze wypił 7-8. Amatorka.
  • Odpowiedz
@Oryginalny_nikt No tak, bo to W OGÓLE nie kojarzy się z alkoholem XD. Jako sportowiec, który wyznaje jakieś zasady (tudzież jako wierzący, z którego wiarą alkohol jest sprzeczny) też bym to zrobił i nie widzę w tym nic dziwnego

Otóż to. Alkohol to gówno, a piłkarze są często idolami małolatów i bardzo mnie cieszy, że są wśród nich tacy, którzy nie chcą promować alkoholu. Obojętne mi to czy to wynika z pobudek
  • Odpowiedz