Wpis z mikrobloga

Do dzisiaj pamiętam jak na 18 lvlu na komisji wojskowej musiałem rozebrać się do naga przed grupą grażyn i jedna dotykała mnie po jajkach żeby sprawdzić w sumie nie wiem co xD
Kobiety też powinny mieć komisję wojskową i powinna ona wyglądać jak na załączonym filmiku, każda 18 latka miałaby:

1. Test płaskodupia
2. Test deski
3. Aktualny przebieg do sprawdzenia w aplikacji mObywatel (w przypadku polek stosownym jest podawanie go w tysiącach kilometrów #!$%@?ów)*
*rasizmowi mówię stanowcze nie, ale w przypadku Mokebe powinna być adnotacja ilu jego kolegów też miało dziewczyny polki, zwykła ludzka ciekawość

w przypadku złej sytuacji demograficznej pierwszy rzut strategiczny dupiastych i cycatych julczysk byłby przypisany do oskarków developerskich i tak dalej....

#wojsko #blackpill #ukraina #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka #seks #zwiazki #tinder #badoo w sumie #harlekinydlaprzegrywow jakbym potrafił pisać xD
N.....u - Do dzisiaj pamiętam jak na 18 lvlu na komisji wojskowej musiałem rozebrać s...
  • 57
  • Odpowiedz
@Phyrexia: fajne porównanie, ja wiem że kobiety nie mają żadnych obowiązków, ale wyobraź sobie, że dostajesz na 18 list który wzywa cie na komisje na której kilku starych dziadów będzie oceniało twoje zdolności rozrodcze
trochę się różni od dobrowolnej wizyty nie?
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru: Tobie na komisji zaglądali do małego przy pomocy wziernika? Zwykłe macanie jajek przez doktorkę okazało się dla Ciebie traumatycznym przeżyciem. Nie ma porównania z tym co przechodzi nastolatka na pierwszej wizycie u ginekologa.

dobrowolnej wizyty


Pomyśl czasem zanim coś napiszesz.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: XD ale to, że idziesz do ginekologa jest naturalne i nie ma w tym nic dziwnego

odpowiednikiem byłoby tak jak powiedziałem ocenianie twojej wartości rozrodczej i przypisanie ci kategorii czy nadajesz się do rodzenia czy nie

do tego te komisje to #!$%@? cyrk rodem z lat 80 gdzie kilku obcych nastolatków stoi naga obok siebie
  • Odpowiedz
@Phyrexia: skoro nie wiesz jak wygląda komisja WKU to czemu zabierasz głos i to z takim oburzeniem? Na całe szczęście trochę się to zmieniło po likwidacji zasadniczej służby i nie trzeba z fujarą na wierzchu biegać, ale stanie na gaciach to też żadna przyjemność.
O fali też nie słyszałaś?
  • Odpowiedz
Nie wiem czy wiecie ale kobiety które studiują kierunki związane z medycyna ( medycyna, fizjoterapia i kierunki np psychologia) mają komisję wojskowa i normalna książeczkę wojskową
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NadmiarNiedoboru: wiesz jak była jeszcze zasadnicza służba to każdy patrzył jak się do niej nie dostać - ci co wiedzieli, że się na studia dostaną to luzik, ale miałem grupę chłopaków w szkole co za bardzo nie wiedziała co ze sobą zrobić. Co oni nie wymyślali na tej komisji na WKU to xD
  • Odpowiedz