Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki!

Ostatnio zaopatrzyłem się w pixy 270mg (Pegasus'y) i 10'ego wybieram się z znajomą na Techniawe
( ͡ ͜ʖ ͡) (Do tego wleci jeszcze 2-cb)

Pixy "Niby" mają mieć 270mg ale wiadomo jak to może być w praktyce...

---> Jak myślicie jak to sobie fajnie rozplanować
Zarzucić przy wejściu pół... / czy od razu całą by nie było lipy --- albo że okazuje się jednak iż w całej Pixie jest max. 150mg? <---

Pozdrowienia i z fartem #narkotykizawszespoko #mdma
  • 20
@bruno-bruno: To stara zasada, nie wiesz ile maja to wal pół albo daj komuś na test do tego czasu, ewentualnie poczytaj opisy piguł na hajpie kilka miesięcy wstecz, może ktoś je już testował, ale to wciąż trzeba traktować z przymrużeniem oka
@cowboy9wer9wesd: W pixach jeszcze nie trafiłem żeby były jakieś lipne ketonowe. Takie to pamiętam że latały za czasów końca dopalaczy. Sporadycznie wrzucam, kupuję, emkę z różnych źródeł. Pixy jedynie jak już, bywały speedujące nieco, ale to emka z fetą musiała być prędzej. Tak to zwykle emka, tylko zdarza się że nie #!$%@? tak z papci jak ze sprawdzonego źródła. W krysztale imo rzadko się zdarza i tu faktycznie można trafić na
@cowboy9wer9wesd: Nie wiem może źle się nastawiasz. Niektórzy liczą że po pixie będą wyspidowani latać i nie wiadomo jak się bawić. A po dobrej, rzeczywiście pixie, to siedzisz w fotelu z bananem bez powodu, nieschodzącym z ryja, i się rozpływasz ze szczęścia. Osobiście emkę kilka razy do roku wrzucam góra w ostatnich latach i gdy niemal zawsze ogarniam z dobrego źródła, gdzie gość bierze z holki, to jest git.
@Aammon: #!$%@? wie moze se #!$%@? juz tolerke dozywotnio, 2 lata temu pierwszy raz zarzucilem i jedyny z dobrymi pixami, potem w ciagu 5 dniu z 10 ich zarzucilem xdd bo nie wiedzialem ze na to sie tolerka szybko robi, od tamtego momentu bylo czuc ze piguly na mefie jakies albo nic nie klepaly bo od sebka z kamienicy
@cowboy9wer9wesd: No tablety to się bierze ostrożnie bez szalństw, raczej z przerwami. Jak ktoś tygodniami leci na pixach w dużych ilościach to może o tego samoego statnu mnie wrócići ogólnie odwala największą maniannę jają się da z emką które jest lekkim dragiem jak się umiejętne bierze/