Wpis z mikrobloga

@dwa__fartuchy Cześć :)
Jako, że prawie każdy Twój post zamienia się w AMA, pozwolę sobie zadać pytanie od czapy.
Czym grozi zażycie przeterminowanego leku? Na przykład paracetamolu, ibuprofenu, aspiryny?
Będzie tylko słabiej działał, czy może zaszkodzić?
Zastanawia mnie jak coś co jest w postaci tabletki może się zepsuć inaczej, niż stracić swoje właściwości
@dwa__fartuchy: hm, a przypadkiem nie reklamujesz dermokosmetykow i nutridrinkow na Instagramie? Jasno podpisujesz te posty jako współpraca i reklama

Widzę że te produkty chyba nie są określone jako wyroby/preparaty medyczne więc tak jakby balansujesz na granicy. Kasa się musi zgadzać, wiadomo - ale moim zdaniem to znacznie ujmuje wiarygodnosci Twoich wpisów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678: Teraz już nie dają recepty, zapisują 4 cyfrowy numer i idziesz z tym do apteki podjąwszy go i numer PESEL
zazwyczaj podchodzą i pierwsze co mówią, to kod do recepty. Bez jakiegoś dzień dobry czy czegokolwiek ¯_(ツ)


@dwa__fartuchy: Jeśli ktoś miał bardzo zły dzień i "dzień dobry" nie przechodzi mu przez gardło to przecież nie jest powód do piętnowania go. ¯\(ツ)_/¯
@dwa__fartuchy

Bez jakiegoś dzień dobry czy czegokolwiek

Nie męczy cię mówienie dzień dobry po 100 razy dziennie? Jak pracowałem w sklepie, to w pewnym momencie zacząłem doceniać klientów, których interesowały konrety- co chce kupić, kasa i spada, bez tych wszystkich ceregieli z witaniem