Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 509
@Chodok: Funfact : Pani Kipiel Sztuka grajaca Haline zaczynala pracę w serialu będąc młodszą od dzisiejszej Mularczyk czyli serialowej Mariolki. Jak ten czas #!$%@?
  • Odpowiedz
Wykopki zawsze mieją bekę z dzieci, które mają niby ta szklankę wody przynieść. Nie wiecie jak starsi ludzie potrafią być samotni. To co macie teraz w piwnicy, to jest szczyt życia towarzyskiego w porównaniu do tego.
  • Odpowiedz
@stray_dog: no i fajnie. Byłem wiernym fanem ŚWK przez pierwsze 300 odcinków. Wiele z nich obejrzane wielokrotnie, więc emocjonalnie zżyłem się z aktorami którzy tam występowali i człowiek przeżywał każdą śmierć członka obsady, więc pozytywne informacje o tym jak radzi sobie reszta, cieszą.
  • Odpowiedz
@ChansonsDeGeste:

Jej ojciec Adam Kipiel[2] pochodził ze Starego Solca[7]. Jej matka umarła na raka po półrocznej walce z chorobą. Aktorka ma o pięć lat młodszą siostrę, Dorotę[2].

Jej pierwszym mężem był reżyser i producent filmowy Konrad Sztuka, z którym rozwiodła się po dziesięciu latach małżeństwa. Mężczyzna zmarł z powodu choroby nowotworowej w 2015. Następnie związała się z operatorem filmowym Mariuszem Piesiewiczem, który w 2005 roku zmarł z powodu wylewu. W 2007
  • Odpowiedz
Wykopki zawsze mieją bekę z dzieci, które mają niby ta szklankę wody przynieść. Nie wiecie jak starsi ludzie potrafią być samotni. To co macie teraz w piwnicy, to jest szczyt życia towarzyskiego w porównaniu do tego.


@Wyrelworelowany: ja czasem zajrzę do sąsiadki starszej i rozumiem co to znaczy być samotnym. Nie życzę tego nikomu.
  • Odpowiedz