Wpis z mikrobloga

Wykopki zawsze mieją bekę z dzieci, które mają niby ta szklankę wody przynieść. Nie wiecie jak starsi ludzie potrafią być samotni. To co macie teraz w piwnicy, to jest szczyt życia towarzyskiego w porównaniu do tego.


@Wyrelworelowany: ja czasem zajrzę do sąsiadki starszej i rozumiem co to znaczy być samotnym. Nie życzę tego nikomu.

@przegro_pisarz to Szanowny, chylę czoła. Pewnie jej to robi tydzień, a dla Ciebie to tylko chwilą. Tak
  • Odpowiedz
Nie wiecie jak starsi ludzie potrafią być samotni. To co macie teraz w piwnicy, to jest szczyt życia towarzyskiego w porównaniu do tego.


@Wyrelworelowany:

ja czasem zajrzę do sąsiadki starszej i rozumiem co to znaczy być samotnym. Nie życzę tego nikomu.


@przegro_pisarz:

Tak sobie myślę, że gdy "nasze" pokolenie się zestarzeje (jeśli dożyjemy) to będzie jeszcze szansa na znajomości przez internet, występowanie w roli internetowego reliktu dla młodych pokoleń. Chętnie
  • Odpowiedz
@PoncjuszPijak: ja to nie wiem jak będzie w przyszłości. Osobiście lubię się czasem z kimś spotkać i np. mecze piłkarskie są super jeśli chodzi o poznawanie nowych ludzi.

W dużym mieście nie jest łatwo kogoś poznać. Od zeszłego roku mieszkam w Łodzi. Jednego kolegę na studiach poznałem a innego na tinderze i tyłu w sumie mam tam. Z pierwszym na 2 meczach na ŁKSie byliśmy.
  • Odpowiedz
W dużym mieście nie jest łatwo kogoś poznać. Od zeszłego roku mieszkam w Łodzi. Jednego kolegę na studiach poznałem a innego na tinderze i tyłu w sumie mam tam


@przegro_pisarz: Polecam ogarnąć strony z wydarzeniami kulturowymi jakie dzieją się w mieście, grupki na fb, ogarnąć jakieś otwarte na nowe mordy środowiska, kółka zainteresowań. Mogą to być kwestie sportowe, planszówki, geocaching, wydarzenia cykliczne, dni otwarte, konwenty, zjazdy fanatyków kina alternatywnego i cokolwiek,
  • Odpowiedz
Chętnie bym sobie pograł w co tam będzie do grania za 40 lat z młodymi i opowiadał o starych grach z młodości, jeśli ktoś w ogóle będzie chciał tego słuchać xd


@PoncjuszPijak: jak refleks będziesz miał 2x mniejszy to se będziesz mógł pograć w szachy, a nie jakiegoś CSa. Powodzenia też z siedzeniem godzinami przy kompie jak będą Cię wszystkie stawy napierdzielać.
  • Odpowiedz
@pwone: No dlatego mówię, serwer dla starych dziadów xd
Są też gierki, które specjalnie nie wymagają szybkiej reakcji, a do tego czasu pewnie VR poczyni wyjebiste postępy i normą będzie grafika trudna do odróżnienia od realnego świata.
Co do stawów, to kwestia tego jak kto o siebie zadba. Zamiast siedzieć można też leżeć.
  • Odpowiedz