Wpis z mikrobloga

Czytałem dzisiaj komentarze pod znalezisiekiem na temat #tatuaze i jestem załamany jak bardzo ludzie są #!$%@? xD

"tatuowano kiedyś niewolników, albo dziwki"
"tatuaże są dla patoli"
"trzeba być zjebem żeby sobie coś wytatuować"
"teraz jest się alternatywnym nie mając tatuażu"

Rany ludzie co was #!$%@? interesuje co inni sobie robią z własnym ciałem???
Ja mam tatuaże bo mi się to po prostu podoba i co wam do tego? Będziesz z mówił że jestem patolem?

Mam wrażenie że nie wiem, zazdrościcie tego?
Skąd tyle jadu?
Ludzie robią sobie tatuaże, kolczykuja się, robią operacje plastyczne, malują, ubierają w różne rzeczy, bo tak im się podoba, i niech sobie robią ze sobą co tylko chcą.
Możesz być żulem i pataolem a możesz być gwiazda rocka i mieć tatuaże.

Kiedyś hejtowalem tych co robili sobie tatuaże na twarzy. Teraz mam #!$%@? i jak się komuś podoba to niech robi co mu się podoba.

przypominam żyje się raz, i to całkiem niedługo.:)

#tattoo #cialoboners #niepopularnaopinia #oswiadczenie #gownowpis
Szawagier - Czytałem dzisiaj komentarze pod znalezisiekiem na temat #tatuaze i jestem...

źródło: comment_1661717586RiiSvaaZirDUcUKWVWFaLO.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
Skąd tyle jadu?


@Szawagier: Nie chodzi tylko o tatuaże, ale też o ubiór, fryzurę, farbowane włosy. Mentalny beton ma zakodowane, że każdy ma wyglądać tak samo, chodzić do pracy 7-15 do emerytury, narobić dzieci, nie wyróżniać się, a na końcu po cichu strzelić kopytami na zawał nie wychylając się z tłumu. Wszystko co się wyróżnia jest wrogie. Do tatuaży czują większe uprzedzenie, bo są permanentne w przeciwieństwie do ubioru, czy koloru
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: mógłbym powielić i napisać co Ciebie interesuje co ja myśle na temat tego co myślą inni.
I pętla by się zamknala..

Odpowiedź z dupy, niczym się nie różnisz od tych o których pisze.
Nie ja jestem atakującym kolego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szawagier: a co cię obchodzi co kogo obchodzi? Ty masz prawo się tatuować a inni mają prawo to komentować.
Jesteś taki sam jak ci o których piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Odpowiedź z dupy, niczym się nie różnisz od tych o których pisze.


@Szawagier: pewnie tak. Ale jak coś mi się podoba to nie pytam się ludzi tylko to robię. Chyba że mentalnie jesteś dzieckiem i potrzebujesz na to zgody od starszyzny, ludzi.
  • Odpowiedz
@czakra_odbytu: brudnopis masz w głowie :)

@TheGreenBastard: idąc Twoim tokiem rozumowania, a dam prosty przykład.
Partia rządząca pisiorow rzadzi od 7 lat, niszcząc kraj bardzo skutecznie. A poparcie obecnie mają największe z pośród innych partii.

I co? Mam przyjąć że skoro większość ich popiera to mają rację?

Zapamiętaj kolego, większość ludzi to debile. :)
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: ok, a jakie Ty masz uprzedzenia w stosunku do ludzi posiadających tatuaże?
Bo rozumiem że jesteś przeciwnikiem, i uważasz tych którzy je posiadają za pozerow?

Ciężko ocenić kogoś tylko po wyglądzie,
Więc nie wiem w jakich kręgach Ty się otaczasz, skoro wyciągasz takie wnioski.

Ja patologia gardzę, a to że mają tatuaże, cóż..
Moga mieć i takie same buty jak ja, ale to nie oznacza ze z nich zrezygnuje.

Nie
  • Odpowiedz
Skąd tyle jadu?


@Szawagier: bo przez wieki było to utożsamiane z czymś co nie kojarzy się pozytywnie, a to, że na przestrzeni ostatnich lat zrobiło się modne nie oznacza od razu, że wszyscy będą do tego pozytywnie nastawieni.
  • Odpowiedz
ok, a jakie Ty masz uprzedzenia w stosunku do ludzi posiadających tatuaże?


@Szawagier: Mam w to #!$%@? xD Nie mam żadnych uprzedzeń. Tatuaże mi się nie podobają. Jak dla mnie szpecą.
Ale weź podziel się taką informacją z kimś kto ma tatuaż to się na ciebie obrazi :p

Dlatego zupełnie rozumiem ludzi którzy oceniają innych na podstawie tatuażu. Dokładnie to samo robią ludzie posiadający tatuaż, nie rozumiejąc że komuś się to
  • Odpowiedz
@Szawagier: oceniasz ludzi po ich opinii na temat tatuaży, ale zarazem wymagasz aby oni nie oceniali ciebie po tatuażach. To jest pierwszy kek, błąd logiczny. Do tego pytasz się o tatuaże opinii ludzi co żyją w kulturze polskiej, gdzie jest inna kultura tatuażu. Czyli jak ubiorę sobie tutkę na fujarę i wyjdę na miasto z worami na wierzchu, tak jak robią to indianie, to jestem pewny że mnie ocenisz. Więc hipokryzja
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard:

Ale weź podziel się taką informacją z kimś kto ma tatuaż to się na ciebie obrazi :p


No i po raz kolejny do jednego wora..
Powiedz mi że Ci się nie podoba moj tatuaż, to Ci odpowiem ze jest mój, i podobać ma się mi a nie tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mojej mamie, też się nie podoba, i co mam się na nią obrażać? xd
  • Odpowiedz
@Szawagier: Młotem?

Staram się przedstawić tobie zdanie ludzi nielubiących tatuażu.

I widzisz? Jednak jest to wszystko prawda. Jestes zwyczajnym zadufanym w sobie prostakiem. Niezdolny do myślenia jak inni, ale narzekającym że ktoś myśli inaczej jak ty.
  • Odpowiedz
Ok tutaj kończę z tobą ta próżna dyskusje, jesteś młotem bez urazy ;)


@Szawagier: Jak ja gardzę takimi idiotami piszącymi "bez urazy" ale wyzywających innych.

Bez urazy, ale inaczej tego skomentować nie mogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: @znicz: @Klopsztanga:

Przejdzmy do meritum, według was,
mając przed sobą 2 osoby, jedna z tatuażem druga bez, nie znając tych osób, ich charakterów i osobowości.
Wybrali byście na swojego przybocznego tego bez tatuaży, bo stereotyp? Tak?

Dzięki za dzisiejsza dyskusje mireczki, mirabelko.
Trzymajcie się ciepło.
  • Odpowiedz