Wpis z mikrobloga

Czytałem dzisiaj komentarze pod znalezisiekiem na temat #tatuaze i jestem załamany jak bardzo ludzie są #!$%@? xD

"tatuowano kiedyś niewolników, albo dziwki"
"tatuaże są dla patoli"
"trzeba być zjebem żeby sobie coś wytatuować"
"teraz jest się alternatywnym nie mając tatuażu"

Rany ludzie co was #!$%@? interesuje co inni sobie robią z własnym ciałem???
Ja mam tatuaże bo mi się to po prostu podoba i co wam do tego? Będziesz z mówił że jestem patolem?

Mam wrażenie że nie wiem, zazdrościcie tego?
Skąd tyle jadu?
Ludzie robią sobie tatuaże, kolczykuja się, robią operacje plastyczne, malują, ubierają w różne rzeczy, bo tak im się podoba, i niech sobie robią ze sobą co tylko chcą.
Możesz być żulem i pataolem a możesz być gwiazda rocka i mieć tatuaże.

Kiedyś hejtowalem tych co robili sobie tatuaże na twarzy. Teraz mam #!$%@? i jak się komuś podoba to niech robi co mu się podoba.

przypominam żyje się raz, i to całkiem niedługo.:)

#tattoo #cialoboners #niepopularnaopinia #oswiadczenie #gownowpis
Pobierz Szawagier - Czytałem dzisiaj komentarze pod znalezisiekiem na temat #tatuaze i jestem...
źródło: comment_1661717586RiiSvaaZirDUcUKWVWFaLO.jpg
  • 30
@TheGreenBastard:

A ty kogo byś wybrał na pazia? Pewnie kogoś ze swojego stada, co?


Ja w przeciwieństwie do ciebie, nie widziałbym w tych osobach żadnych różnic.

Płytkość twojego myślenia powoduje zakrzywienie, w postzeganiu bodźców wzrokowych które przetwarza twój mózg misiu.
Nie patrz na ludzi z góry, taka moja rada.
Przejdzmy do meritum, według was,

mając przed sobą 2 osoby, jedna z tatuażem druga bez, nie znając tych osób, ich charakterów i osobowości.

Wybrali byście na swojego przybocznego tego bez tatuaży, bo stereotyp? Tak?


@Szawagier: to zależy. Jeśli do picia i imprezy to z tatuażem. Jeśli do pracy lub biznesu to bez. A dlaczego tak? Z doświadczenia osobistego. Statystycznie lepiej na tym wyjdę. Czy powinienem posługiwać stereotypami? Mówią ludzie ze nie,
@Klopsztanga: mój szwagier kiedyś jak zaczynał biznes chodził w koszuli, pod krawatem itd.
Teraz, jest sporym deweloperem, zarabia duże pieniadze, obraca się z ludźmi którzy mają jeszcze większe, kupują domy nawet nie widząc ich na oczy.
Szwagier chodzi w dresie, dzinasach, czasem w stroju motocyklowym.
Tatuuje sobie cała rękę w motyw #heroes3 bo mu się po prostu podoba.
Ludzie, z którymi się obraca mają to w dupie, sami ubierają się tak
@Klopsztanga: mój szwagier kiedyś jak zaczynał biznes chodził w koszuli, pod krawatem itd.

Teraz, jest sporym deweloperem, zarabia duże pieniadze, obraca się z ludźmi którzy mają jeszcze większe, kupują domy nawet nie widząc ich na oczy.

Szwagier chodzi w dresie, dzinasach, czasem w stroju motocyklowym.

Tatuuje sobie cała rękę w motyw #heroes3 bo mu się po prostu podoba.


@Szawagier: no i super. A ja znam Dragana co ma łeb na