Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@thorstein92: ale co mnie to obchodzi? To jest funkcjonariusz i sługa publiczny. Powinien godnie reprezentować Policję. Nawet jak jest prowokowany. Jak nie potrafi trzymać emocji na wodzy to nie powinien pracować w policji ponieważ ma dostęp do broni palnej podczas gdy jest niestabilny
  • Odpowiedz
To jest jakas prowokacja. Nie wierze, ze osoba [...]


@MajorMeme: odnosiłem się do tego stwierdzenia. twierdzenie, że to prowokacja/propaganda i takie sytuacje nie występują jest naiwnością.
Oczywiście "nie powinni pracować w policji" to fakt. Jednak rzeczywistość inaczej wygląda.
  • Odpowiedz
@Omicron: niezbyt łagodną jeśli jest podana jak następująca po "bo ci zaraz w ryj wywalę".

To nie była dyskusja o stanie polskiej służbie zdrowia, by to było "po prostu stwierdzenie". Kontekst ma znaczenie.


@thorstein92: daj se spokój, prawie wszystkie komentarze tego typa są żenujące. Zobacz sobie np jakie pierdoły on wypisuje na głównej. A tego policjanta już w którymś poście broni i . Wydaje mi się, że to
  • Odpowiedz
@nonszalancki: Szkoda, że nie ma całego nagrania z tym co się działo wcześniej bo równie dobrze mógł po nich jechać albo coś. Policja pokazała brak profesjonalizmu, nie powinni się tak zachowywać i dawać się ponosić emocjom na służbie.


@tbhilt: Nie ma to znaczenia co bylo wczesniej. Nawet jakby mu jechal po matce i mu naplul w twarz, to kulturalnie powinien go spacyfikowac, skuć i odwiezc na dolek i
  • Odpowiedz
Oni mogą się wybronić, że wcześniej byli prowokowani i przyznać się, że postąpili źle bo dali się ponieść emocjom.


@tbhilt: srani byli, od tego jest pies aby nie dać się prowokować. czym się różni taki pies od seby? ano tym że seba dostanie 3 lata za śmiertelne pobicie ciebie, a pies wywiezie do lasu i elegancko się rozchodzi
  • Odpowiedz