Wpis z mikrobloga

Siostra mojej mamy kilkanaście lat temu wzięła ślub z Amerykaninem dla wizy i do dzisiaj z nim żyje i maja dzieci xd Była ostatnio w Polsce i namawiała mnie do tego, żebym wzięła udział w programie aupair i tez mogłabym znaleźć sobie jakiegoś bogatego męża, zamieszkać na stałe w USA i przeżyć american dream tak jak ona. W sumie wziąć udział w programie bym mogła, myślałam nawet ostatnio nad tym, żeby zrobić sobie gap year. Tylko bogatego męża mogłabym znaleźć w Polsce, wiec nie wiem czy jest sens tam jechać xd Co sądzicie o ślubie dla wizy? #randkujzwykopem #emigracja #logikarozowychpaskow #rozowepaski #usa
  • 46
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: A to tak wszystko trzeba kalkulować? Te wszystkie media i kultura wypruły ludzi z naturalności. Obyś się zakochała szczerze z serca i nie patrzyła wtedy czy się opłaca czy nie, była z nim na dobre i na złe. Dziś pieniądze są, jutro może nie być.
  • Odpowiedz
Kilka Natalek i Agnieszek na discordzie wpadło na pomysł, że zrobią projekt Klaudiusz tyle, że w wersji p0lka. Nawet w tym Agnieszki są w tyle za niebieskimi o 7 lat chyba a i zasięgowo to też klapa.
Ale ugułem to pozdrawiam i życzę powodzenia, ja tam się świetnie bawię
  • Odpowiedz
Zastanawiam się skąd twoja potrzeba atencji. Pod każdym twoim wpisem jesteś opluwana, a i tak kontynuujesz serie swoich wpisów #!$%@?, hołdując zasadzie: "nie ważne jak mówią. Ważne że mówią"
  • Odpowiedz
W ramach przypomnienia dla wszystkich

Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
  • Odpowiedz
Jestem odklejona, bo znam swoją wartość i wiem, ze zasługuje na jak najlepszego partnera dla siebie? XD I zdaje sobie sprawę, ze bez problemu bym takiego znalazła?


@rozowyslonikx: a nie mylisz przespania się z facetem ze znalezieniem męża? Bo to dwie zupełnie inne kwestie. W tej drugiej decyduje facet a Twoja wiara w to na co zasługujesz w zasadzie nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: Nie potępiam kobiet które tworzą związek ze względu na korzyści materialne. Małżeństwo to rynek.

Kobieta jeśli ma urodę to powinna grać tą kartą (choć z czasem będzie Ona słabnąć), z kolei mężczyzna ma zawsze myśleć i nie powinien się żenić. Jeśli już ma zawrzeć związek małżeński to tylko z rozdzielnością majątkową. Dodatkowo powinien mieć wyjście awaryjne i część majątku otrzymać w ramach darowizny.
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: smieszni sa Ci spermiarze co pod postem zlodziejki jeszcze jej komentarze dlugie pisza xd
jakbym byl twoim ojcem i bym sie dowiedzial co robisz to bym Cie z rok z domu nie wypuszczal za kare
  • Odpowiedz