Wpis z mikrobloga

Tak. Ideałom należy być wiernym a nie zmieniać jak rękawiczki


@Sufet: czyli nawet jak ktoś Cię przekona, że te ideały są szkodliwe to trzeba być im wiernym?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Sufet: chorągiewka według kuca - człowiek, który nigdy się nie uczy i żadne fakty nie wpłyną na jego myślenie? Faktycznie, jest się czym chwalić. Ale kiedyś wszyscy myśleliśmy że u nas będzie inaczej i nie wyrośniemy z Janusza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bądź wierny ideałom z dzieciństwa - zostań spidermanem!
  • Odpowiedz
@Kempes:

Już nie kucujesz?

Ja mam przyjaciela, któremu kucowanie włączyło się z nienacka w wieku 33 lat - jakoś na początku pandemii i nie chce go puścić. Zastanawiam się ile jeszcze dać mu czasu zanim zacznę się p-----------ć
  • Odpowiedz
@Kempes: kiedyś również byłem zasafcynowany K------m. Myślę że to kwestia tego, że gość jest bardzo charyzmatyczny i dobrze potrafi manipulować ludźmi i faktami. Ale wraz z wiekiem i dojrzałością zacząłem bardziej skręcać z poglądami w lewo.

Pomijając Krula który jest ruskim agentem albo jest głupi, to po prostu z wiekiem mniej chce mi się naprawiać świat na ten "właściwy" a nośne teksty typu że rodzina, bóg, natura po prostu przestały
  • Odpowiedz
@Kempes: To to jest c--j, słuchaj tego xD Parę lat temu wyszło że byłem w pewnym miejscu, w którym był też JKM. Podałem mu wtedy rękę... Czasami myślę teraz o amputacji xD
  • Odpowiedz
@Kempes: To to jest c--j, słuchaj tego xD Parę lat temu wyszło że byłem w pewnym miejscu, w którym był też JKM. Podałem mu wtedy rękę... Czasami myślę teraz o amputacji xD


@Publius: ja byłem na występie tego pajaca bo też byłem nim zachwycony. Wtedy zaczęło coś zgrzytać bo zamaist skupiać się na podatkach to zaczął z jakiegoś powodu napierdlać na lekarzy i firmy produkujące leki i zmarnował
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agdybytak: abstrachując od tego każdy może zmienić nicka na yt i na screenie opa mogły być też dwie różne osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gardzę takimi chorągiewami jak typ ze screena


@Sufet: bo jesteś za głupi żeby zrozumieć że poglądy się zmieniają w ramach tego jak rozwija się nauka oraz nasza wiedza. Wygląda na to że ze swoimi poglądami się identyfikujesz i nie ma znaczenia prawda i rzeczywistość tylko to czy twoje jest na wierzchu

ba dum tss
  • Odpowiedz