Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 355
@Sufet: w sensie, że zmienił poglądy, bo stwierdził, że oni jednak nie chcą naprawiać gospodarki, tylko wprowadzać swoje betonowe poglądy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@Sufet: Ideałom tak ale nie ludziom, którzy je kompromitują. Druga sprawa, że jak dorośniesz, to zobaczysz, że świat nie jest czarny i biały. Też kiedyś byłem orędownikiem Korwina ale jak widziałem co ta partia wyprawia i z kim się trzyma (narodowcy), to mi przeszło
  • Odpowiedz
Tak. Ideałom należy być wiernym a nie zmieniać jak rękawiczki


@Sufet: Do ideałów trzeba najpierw dorosnąć i samemu je sobie zdefiniować a nie łyknąć pierdy dziadka w muszce w okresie dojrzewania, kiedy szuka się swojej tożsamości i przynależności.
  • Odpowiedz
@szejk_wojak: @Badmanek: Tak. Ideałom należy być wiernym a nie zmieniać jak rękawiczki


@Sufet: Jestem idealistą, uważam, że liberalizm jest dla ludzi dobry dlatego chodzilem na spotkania UPR, teraz pluje na Korwina, bo ciagniecie lachy moskalom, oraz wspieranie mafii pedofilskiej to nie są ideały liberalne.
Po prostu Korwin to albo platna prostytutka Moskwy albo chorągiewka
  • Odpowiedz
gardzę takimi chorągiewami jak typ ze screena


@Sufet: spokojnie, zdasz mature (albo i nie), pójdziesz do pracy to Ciebie też taki los czeka xD
  • Odpowiedz
gardzę takimi chorągiewami jak typ ze screena


@Sufet: i to jest właśnie problem Polski. Ludzie nie potrafią przyznawać się do błędów i wyciągać z nich wniosków. Ja najbardziej szanuje ludzi którzy potrafią zmienić zdanie na dany temat w miarę doświadczenia życiowego i zdobywanej wiedzy.. A teraz świetnie widzimy pokazówkę wyborców PISu, którym pluje na mordę rząd, żyją w skrajnej biedzie, ale są wierni ideałom Jarosława (a tak na prawdę nie potrafią
  • Odpowiedz