Wpis z mikrobloga

Jednej z mojej klientek z którą pracuje tylko zdalnie, muszę coś kupić na urodziny. Pracujemy kilka lat, prawie codziennie piszemy/rozmawiamy o pracy i nie tylko, staliśmy się w tym czasie znajomymi.
Klientka na stałe mieszka we Włoszech, ma 38 lat. Macie jakiś pomysł co można jej kupić?

#praca #hr #prezent #rozowepaski
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrsMsx: jak wyżej, polskie słodycze obcokrajowcy lubią: śliwki w czekoladzie, ptasie mleczko, torcik wedlowski. Możesz zrobić koszyk ze specjałami i dorzucić sery (oscypek, koryciński), kabanosy, jabłka, śliwki.
  • Odpowiedz
@MrsMsx: Zdecydowanie polskie słodycze w ładnej oprawie, ptasie mleczko, michałki/krówki, delicje, pierniczki, zamiast śliwek bym wsadziła wiśnie w likierze. Moja siostra wysyłała taką paczkę „internetowej” kumpeli z USA i była zachwycona
  • Odpowiedz
@MrsMsx: jak zawiniesz pierogi w folie aluminiową i zapakujesz to do torby terminej z dowolnego supermarketu to spokojnie kilka dni to wytrzyma. wyslalem tak wlasnie pierogi do Chin :)
  • Odpowiedz
  • 0
@powaznyczlowiek wysyłanie kawy do Włoch to wielkie xD

@TrollingMasterNinja wysyłanie wina do Włoch to iks de razy dwa.

@MrsMsx niepijący Włosi lubią nasze słodycze, dobrej jakości kabanosy (ale nie to lepkie świństwo w pomarańczowym kolorze), kryształy, ceramikę bolesławiecką.
Pijący uwielbiają wódki smakowe typu soplica czy saska.
  • Odpowiedz
  • 1
@powaznyczlowiek Polska jest za to znana na całym świecie ze swoich plantacji kawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jakościowo to tak, jakbyś chciał obdarować Niemca Persilem kupionym w Polsce xD
  • Odpowiedz
@krave: jaka znowu Polska? Normalnie zamawiasz kawę od lokalnego importera albo wręcz premium z plantacji tak samo jak robią to przecież Włosi. Możesz zamówić nawet zielonkę do wypalenia na miejscu (bo włoskie palenie to akurat inna historia).

Myślę że ani Włoch by nie pogardził kawą od producenta ani Niemiec dobrym belgijskim piwem.
  • Odpowiedz