Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@goferek: zaraz się zlecą pedalarze-symetryści i zaczną wrzucać oklepane milion razy memy o kierowcach z trzyobrazkowego folderu z memami o kierowcach. Tylko wrócą z treningu jazdy równoległej do DDR.
  • Odpowiedz
memy o kierowcach z trzyobrazkowego folderu z memami o kierowcach.


@Waspin: raczej statystyki o tym, że sprawcami wypadków są nadal częściej kierowcy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@WaveCreator: dosłownie dzisiaj, pół godziny temu: kierowca zatrzymuje się na żółtym. Ten za nim był w takim szoku ze mu prawie w dupe wjechał. Pisk hamulców, trąbienie i pojechał dalej.
  • Odpowiedz
@goferek: w zasadzie codziennie jak widzę rowerzystów, to widzę takie akcje z olewaniem świateł

o wymuszaniu pierwszeństwa na pieszych nawet nie wspomnę, bo rowerzyści zwyczajnie nie wiedzą co to jest pierwszeństwo.
  • Odpowiedz
@goferek: Wczoraj widziałem takiego intelekta w lajkrach, nowo położona droga na wsi z eleganckim poboczem i wydzieloną ścieżką dla rowerów.
No aż grzech tamtędy nie jechać. Ale oczywiście pan pedalarz twardo trzymał się drogi. Serio nie wiem, parzy wasze rowery ta równo położona kostka czy co ?
Rozumiem że jeśli droga którą jadę samochodem mi się nie spodoba, bo tak, to pewien odcinek mogę przejechać drogą dla rowerów i nikt nie
  • Odpowiedz