Wpis z mikrobloga

  • 87
#sopot #hulajnoga #hulajnogaelektryczna #trojmiasto #wakacje
Ej!
Jak mnie to wk....
Kolejny raz cały chodnik zastawiony.
.
Co jeśli tu było przedszkole w przyszłości. Tylko nie mów mi że nie macie dzieci...
.
Takie nie cywilizowane zachowania towarzyszą mi w sezonie turystycznym.
Jeśli przyjeżdżasz do Trójmiasta na wakacje to pomyśl, że jest to nie jest wybieg dla dzikich małp tylko normalne miasto.
Tak, dobrze ze straż miejska wali blokady na potęgę.
Tak, dobrze że patusy lądują na komisariatach.
Czekam na mandaty za tego typu akcje na chodnikach dla wypożyczających i firm hulajnogowych.
Pobierz 1z10 - #sopot #hulajnoga #hulajnogaelektryczna #trojmiasto #wakacje 
Ej!
Jak mnie to ...
źródło: comment_1661661477qzyKxB3Od7fOIBuuEcyVp7.jpg
  • 37
@1z10: Naprawdę lubiłem hulajnogi, uważałem je za świetny wynalazek do miasta. Ale niestety jesteśmy za głupi aby posiadać tak skomplikowane urządzenie, na ta chwile powinny być zakazane. Całe osiedla zasrane nimi, nie zaparkujesz samochodu nie przejdziesz piechota nie przejedziesz rowerem. Bo banda debili nie umie ich postawić w cywilizowany sposób.
@1z10: Ja widziałem ostatnio na deptaku w GDA ktoś zostawił te #!$%@?. Co 50m na deptaku wymalowane "zakaz poruszania się na hulajnogach/rowerach/deskorolkach" ale i tak tam jeżdżą pedalarze i #!$%@?ści co wkurmia niemiłosiernie bo sobie skracają deptakiem chociaż mają ścieżki rowerowe na około.

Ktoś chyba ostatnio wreszcie tam zajechała SM i sobie stanęła za blokiem, po drugiej stronie bloku były te bolty zaparkowane i obok ścieżka rowerowa. Jakiś pajac brał hulajnogę
Coś mi się wydaję, że to nie użytkownicy parkują tak w jednym miejscu tylko serwis/obsługa zostawia je tak po wymianie baterii.


@Manfromnysa86: serwis i obsługa zostawia w równo ustawionych rządkach - jakbym miał zgadywać to tutaj kończy się strefa i każdy zostawia.