Wpis z mikrobloga

  • 87
#sopot #hulajnoga #hulajnogaelektryczna #trojmiasto #wakacje
Ej!
Jak mnie to wk....
Kolejny raz cały chodnik zastawiony.
.
Co jeśli tu było przedszkole w przyszłości. Tylko nie mów mi że nie macie dzieci...
.
Takie nie cywilizowane zachowania towarzyszą mi w sezonie turystycznym.
Jeśli przyjeżdżasz do Trójmiasta na wakacje to pomyśl, że jest to nie jest wybieg dla dzikich małp tylko normalne miasto.
Tak, dobrze ze straż miejska wali blokady na potęgę.
Tak, dobrze że patusy lądują na komisariatach.
Czekam na mandaty za tego typu akcje na chodnikach dla wypożyczających i firm hulajnogowych.
1z10 - #sopot #hulajnoga #hulajnogaelektryczna #trojmiasto #wakacje 
Ej!
Jak mnie to ...

źródło: comment_1661661477qzyKxB3Od7fOIBuuEcyVp7.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@1z10: czy jak coś ma koła i można to bądź co bądź zaparkować, to serio wystarczające żeby striggerowac jakiegoś wiecznie oburzonego krzykacza z internetu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@mular1337: chodnik jest do chodzenia, a nie do zastawiania go stadem hulajnog. Osobiście waliłbym mandaty i nie patrzył, bo jakim prawem wlasciel samochodu mandat może dostać, a właściciel tego go** już nie? Skoro efekt jest taki sam - blokowanie chodnika
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@1z10: przestaw je na ścieżkę rowerową - pedalarze i tak z niej nie korzystają. Problem solved.

A jeżeli korzystają to #!$%@? pedalarzy hulajnogistami - może się wybiją sami, a ty siedz i patrz na armageddon.
  • Odpowiedz
Coś mi się wydaję, że to nie użytkownicy parkują tak w jednym miejscu tylko serwis/obsługa zostawia je tak po wymianie baterii.


@Manfromnysa86: kończy się strefa parkowania bez kary 50zł xD serwis ustawiony ładnie w rzędzie
  • Odpowiedz
@1z10: ja bym się najpierw rozejrzał czy nikogo nie ma w pobliżu (bo się trochę wstydzę), a potem wbiegłbym w te hulajnogi, #!$%@?ąc łapami i drąc się jak wariat, #!$%@?ąc je na prawo i lewo XD
  • Odpowiedz
@1z10 ale o co chodzi, obok bardzo ładne krzaki, można je wszystkie tam #!$%@?ć, co jest jedynym sensownym rozwiązaniem, bo nie można chodzić po drodze dla rowerów xdd
  • Odpowiedz
@1z10: kurła ale bym miał radochę z #!$%@? ich w trawę. Zawsze na DDR trafiają mi się pojedyncze sztuki i czuję niedosyt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@poprostuwojtek: gdzie się to zgłasza? Kiedyś chciałem zgłosić hulajnogę lime, się okazało że muszę ich aplikacje zainstalować, założyć konto i podpiąć kartę, aby móc zrobić zgłoszenie w appce. Zamiast tego podniosłem hulajnoge i #!$%@?łem na bok.
  • Odpowiedz