Wpis z mikrobloga

@koloalu: pewnie, zawołam. Czy ja wiem czy jest się tam czego bać, dwa lata temu byłem w Durres tydzień i tydzień w Radomire, co wiązało się z tym, że cały kraj musiałem wszerz przejechać, w zasadzie lokalsi w większości pozytywnie nastawieni, Ci z większych zadupi nie tryskają entuzjazmem na widok turystów ale raczej nie robią niczego złego. Jedyne na co trzeba uważać to żeby nie dać się wyruchać np. z jedzeniem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaerovsky: dzięki za wskazówki. Ja poprostu widzę ten kraj przez pryzmat gangsterki. Dodatkowo po opowieściach pół polki pół chorwatki o porwaniach kobiet odpuściłem sobie temat. A z drugiej strony byłem w Egipcie i było w pytkę to czemu by nie jechać tam. Czekam na relacje z tego roku. Jeszcze raz udanego wypoczynku.
@Kaerovsky: pag dla chorwatow to jak dla hiszpanow ibiza. Sa tam dyskoteki na plazy na 5k osób. Jak wolosz cisze i spokoj to celuj w mniejsze miejscowości. Na przyklad Lun na samym koncu jest świetne
@koloalu jedno jeszcze z takich tematów który mi się kojarzy to że dosyć często na bazarach podbijali goście z propozycją sprzedaży marihuany, kokainy i innych narkotyków. Jednak nie byli nachalni.
@Kaerovsky: Korfu jest przepiękne, byłem 3 razy i jadę znowu. Zobaczcie Achillion i stare miasto. Tam w ogóle gdzie się nie ruszyć, to jest co zwiedzać i oglądać.
Dwie osoby pytały na PW o koszty tego wyjazdu, więc w skrócie, na ten moment ma się to tak (dwie osoby dorosłe):
- 5 noclegów na wyspie Pag: 6.520zł tutaj spokojnie da się to zrobić w fajnych warunkach za połowę tej ceny ale z racji, że mieliśmy wątpliwości co do pogody to wzięliśmy opcję z basenem, spa i siłownią
- 5 noclegów we Wlorze w Albani: 4.250zł tutaj również spokojnie dałoby się
@Kaerovsky: pag dla chorwatow to jak dla hiszpanow ibiza. Sa tam dyskoteki na plazy na 5k osób. Jak wolosz cisze i spokoj to celuj w mniejsze miejscowości. Na przyklad Lun na samym koncu jest świetne


Pag jest tak duży, że jak na Zyrce nie pojedziesz to nawet nie wiesz, że jest imprezowania. Pag, Simuni, Matajna czy Povljana są super spokojnymi miejscami do odpoczynku. A małych klimatycznym ukrytych wiosek na wybrzeżu jest