Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy idzie w Polsce znaleźć jakaś pracę znając język angielski za więcej niż minimalna krajowa? czy sama znajomość języka to żadna kwalifikacja do pracy i musi to iść w parze z czym innym?

Chciałbym zarabiać więcej pieniędzy
Z kwalifikacji na papierze to mam prawo jazdy kat. B i tyle

poza tym to umiem angielski płynnie (brak papierów)
umiem jeździć wózkiem widłowym (brak papierów)
umiem jako tako mechanikę samochodową (brak papierów)
umiem jeździć ciężarówką (brak papierów)
i ogólnie złota rączka, pracowałem w wielu firmach i robiłem dużo rzeczy. poprzez informatykę jak naprawa komputerów, kas fiskalnych, maszyn ogrodniczych, po ogrodnictwo.
wykształcenie średnie.

Chciałbym zarabiać 5K na rękę. aby było mnie stać na wynajęcie mieszkania całego dla siebie, to by mnie satysfakcjonowało. obecnie zarabiam około 2.6-2.8K
czego sobie nie wyobrażam to siedzieć w jakimś exelu czy czymś, nie ogarniam tego i zawsze sprawiało mi to trudność, w programowaniu również kompletnie się nie widzę.

#pracabaza #pytanie #rozwojosobisty

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630a7be8e1ffb3d8a8a6188d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
PochylonyMalkontnet: Sam język + prawko to za mało aby ktoś dał ci 5k, chyba że znajdziesz prace jako kierowca gdzies z wyjazdami za granicę. Ewentualnie praca w handlu jako obsługa klienta, najlepiej zagranicznego. Zależy jaki jestes kumaty, ale skoro nawet excel cię przerasta to nie wróżę nic dobrego XD Jest masa tutoriali od podstaw za darmo w necie, dzieci w podstawówce się tego uczą, skoro tego nie ogarniasz to nikt ci
@AnonimoweMirkoWyznania: inżynier/technik serwisu. Do wyboru masz dwa rodzaje tej roboty - delegacyjna (najczęściej od poniedziałku do piątku na wyjazdach, na hotelach, weekendy w domu albo wyjazdy 2-3-4 dniowe) albo codziennie wracasz do domu. Delegacyjną o wiele łatwiej złapać, jest z reguły lepiej płatna no ale jednak cały tydzień na hotelu.

Twoje zdolności mechaniczne + prawo jazdy pozwoli Ci bez większych problemów zatrudnić się do firm, które np. stawiają linie produkcyjne, maszyny