Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
Ostatni Kołobrzeg, ostatni Bosman, ostatni raz w tym sezonie słucham szumu fal naszego morza....
Było miło! Do zobaczenia za rok. ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

A dziś wracamy sobie:
86100 BOSMAN
16:25 Kołobrzeg - 20:24 Poznań Główny

#atencyjnymaszynista #kolobrzeg #morze #podroze #pracbaza #100twarzykolejarzy #pkp #intercity
Pobierz Pociongowy - Ostatni Kołobrzeg, ostatni Bosman, ostatni raz w tym sezonie słucham szu...
źródło: comment_1661605434riZlVdG4snJB8z5HPbM7Sw.jpg
  • 16
@Pociongowy: bardzo niefajnie ostatnio PKP mnie potrakowalo. Jechałem przemyślaninem z Tarnowa do Szczecina. Miałem przedzialowy wagon a podstawiono bezprzedzialowy. Konduktor dodatkowo po zwróceniu uwagi powidzial mi "o Tu mnie możesz uderzyć i nic to nie zmieni" i nadstawił policzek.... Bardzo niefajnie.
@Razio1: dostałem tylko 25% bo powidzieli że jednak dojechałem do celu i bez opóźnienia oraz siedziałem cała podróżm jedyna niedogodności to tak naprawdę walizka pod siedzeniem i nogi zgięte w kolanach

A konduktorzyna mi jeszcze mówi że nie ma czegoś takiego jak gwarancja wagonu czy miejsca do siedzenia tylko to jest bilet na trasę tylko / na przejazd i taki jest regulamin. Więc mam sie cieszyć że jadę
@balbezaur: no to nie rozumiem do końca pretensji. Usługa została wykonana z wadami to dostałeś rekompensatę. Oczekiwanie pełnego zwrotu biletu w takiej sytuacji jest średnie.