Wpis z mikrobloga

Siema, dostałem propozycję pracy w niemczech przez niemiecką agencję pracy i próbuję poszukać jakiś opinii o nich ale ciężko idzie, miał ktoś z was z nimi do czynienia?
agencja pracy "Bernhard Maron Dienstleistung und Beratung"

a tu link do ich ofery

https://www.interpraca.pl/pl/oferta-pracy/ID-3431/kierowcy-prawo-jazdy-kat-c-niemcy-16082022

#niemcy
#emigracja
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kubarozpruwacz93: Wiesz, że 16 Euro na godzinę to jest jakieś 1700 na rękę? Chyba, że będziesz #!$%@?ł jeszcze soboty XD

Pytanie ile też zedrą z ciebie za nocleg, wtedy przelicz czy Ci się to opłaca
  • Odpowiedz
@Serylek: A czasem 20 a w maju jeszcze mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Policzyłem typowe 4x40h, oczywiście, że tych godzin będzie więcej więc i zarobi więcej. Ale 16 Euro na godzinę to nie jest jakiś świetny wynik za jeżdżenie ciężarówka i latanie po hotelach z praniem imo

Zwyczajnie chciałem zwrócić uwagę opa na to, że zarobki są podawane brutto, bo niektórzy tego nie ogarniają więc lepiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@erni13: 90% prac jako kierowca, to prace po min 10h dziennie, o czym doskonale wiesz, więc jak policzysz z nadgodzinami, to te 2k są w zasięgu ręki. W opisie widzę, że jest "możliwość robienia nadgodzin", więc tachograf może być niekiedy rozgrzany do czerwoności ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Kasia123456789: Pewnie, że tak, tym bardziej zastanawia mnie czy ma to sens pracować "na miejscu" w obcym kraju z MOŻLIWOŚCIĄ ( ( ͡° ͜ʖ ͡°)) nadgodzin.

To tak jakby połączyć największe minusy jazdy na miejscu z byciem w trasie XD
  • Odpowiedz