Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1011
Kanał Mario budowlaniec jest zajebisty
#mariobudowlaniec
Nie wiesz jak coś zrobić a majster Mietek krzyczy sobie 300 zł za pierdołe?
Odpalasz filmik i stwierdzasz że zakładasz firmę remontowo budowlana. Ale najpierw jedziesz po czteropak Tyskie i kilka wierteł do betonu #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zt_im - Kanał Mario budowlaniec jest zajebisty
#mariobudowlaniec
Nie wiesz jak coś zr...

źródło: comment_1661578912EqD1vAjxqoz6tN9QzDd1Gw.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 568
@zt_im: Człowieku ja z Mario Budowlańcem sufit powiesiłem i ścianę w kiblu postawiłem, remont całego mieszkania zrobiliśmy. (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 949
@bojesiewody: nie znam całego przekroju rynku ale z tych youtuberów co widziałem to mario mnie najbardziej przekonuje. Bez trucia d--y o klientach, pogodzie, historii z pracy, nieśmiesznych żartów... No sam konkret. Jak coś mu nie wyjdzie to pokazuje dlaczego i jak poprawia, jak robi coś na skróty to mówi jak można lepiej, nawet te sponsorowane fragmenty nie są nachalne. Nawet montaż jest niezły, nie ma poczucia że najważniejsze etapy są
  • Odpowiedz
@hitherto Tylko tam nie ma fragmentów a całe filmiki. Dostaje coś od sponsora i pod niego robi filmik. Na początku recytuje ulotkę od producenta i cholera wie, czy dany produkt jest fajny czy może warto wybrać coś innego czy tańszego. Kiedyś szedł do marketu, brał kilka produktów różnych marek, a podczas prac testował i mówił który lepszy. Teraz już tego nie ma a szkoda.
  • Odpowiedz
@zt_im: Generalnie w ostatnich latach „fachowców” p----------o. Więc jeśli jest cokolwiek do zrobienia i nie jest to związane z prądem, to cyk jutube i robię kurs teoretyczny, a potem do dzieła. Czasem wychodzi spoko, czasem gorzej ale niewydane tysiące plus satysfakcja z samodzielnej pracy cieszą. ^^
  • Odpowiedz
@zt_im: U niego jest spoko to, że nawet jak coś s-------i to tego nie wytnie, tylko pokazuje że trzeba uważać żeby czegoś takiego nie odwalić :D Przed pierwszym w życiu wstawianiem ościeżnic, oczywiście najpierw oglądałem jak to robi Mario i jakie było moje zdziwienie jak wstawił jedną w pokoju, założył drzwi, odruchowo je zamknął i dopiero ogarnął że nie założył klamek i nie może wyjść z pokoju xD https://youtu.be/ClL1mHeqmoY?t=709
  • Odpowiedz
@zt_im: mój przyjaciel z Mario Budowlańcem najpierw wyremontował całe mieszkanie, a potem wykończył swój nowy dom. Z budowlanką nic wspólnego wcześniej nie miał, a i jedno i drugie zrobił prima sort.
  • Odpowiedz