Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 948
@bojesiewody: nie znam całego przekroju rynku ale z tych youtuberów co widziałem to mario mnie najbardziej przekonuje. Bez trucia dupy o klientach, pogodzie, historii z pracy, nieśmiesznych żartów... No sam konkret. Jak coś mu nie wyjdzie to pokazuje dlaczego i jak poprawia, jak robi coś na skróty to mówi jak można lepiej, nawet te sponsorowane fragmenty nie są nachalne. Nawet montaż jest niezły, nie ma poczucia że najważniejsze etapy są wycięte.
@hitherto Tylko tam nie ma fragmentów a całe filmiki. Dostaje coś od sponsora i pod niego robi filmik. Na początku recytuje ulotkę od producenta i cholera wie, czy dany produkt jest fajny czy może warto wybrać coś innego czy tańszego. Kiedyś szedł do marketu, brał kilka produktów różnych marek, a podczas prac testował i mówił który lepszy. Teraz już tego nie ma a szkoda.
@zt_im: U niego jest spoko to, że nawet jak coś #!$%@? to tego nie wytnie, tylko pokazuje że trzeba uważać żeby czegoś takiego nie odwalić :D Przed pierwszym w życiu wstawianiem ościeżnic, oczywiście najpierw oglądałem jak to robi Mario i jakie było moje zdziwienie jak wstawił jedną w pokoju, założył drzwi, odruchowo je zamknął i dopiero ogarnął że nie założył klamek i nie może wyjść z pokoju xD https://youtu.be/ClL1mHeqmoY?t=709