Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1010
Kanał Mario budowlaniec jest zajebisty
#mariobudowlaniec
Nie wiesz jak coś zrobić a majster Mietek krzyczy sobie 300 zł za pierdołe?
Odpalasz filmik i stwierdzasz że zakładasz firmę remontowo budowlana. Ale najpierw jedziesz po czteropak Tyskie i kilka wierteł do betonu #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zt_im - Kanał Mario budowlaniec jest zajebisty
#mariobudowlaniec
Nie wiesz jak coś zr...

źródło: comment_1661578912EqD1vAjxqoz6tN9QzDd1Gw.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zt_im: Generalnie w ostatnich latach „fachowców” p**********o. Więc jeśli jest cokolwiek do zrobienia i nie jest to związane z prądem, to cyk jutube i robię kurs teoretyczny, a potem do dzieła. Czasem wychodzi spoko, czasem gorzej ale niewydane tysiące plus satysfakcja z samodzielnej pracy cieszą. ^^


@HeadH: A ja jak widzę u znajomych efekty ich pracy to już wolę zapłacić dobremu fachowcowi. Oczywiście, gdy się nie ma sprawdzonej
  • Odpowiedz
Widziałem kilka filmików zwiazanych z moją specjalizacja. Mario to właśnie taki typowy budowlaniec którego przeklinają klienci bo niby zna się na wszystkim, ale tak naprawdę na niczym :)

Ale fakt faktem, podstawy potrafi ładnie pokazać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zt_im: postawiłam taras, zrobiłam kompletny remont kuchni i łazienki, a że kupiłam dom do remontu to jeszcze mu podbiję wyświetleń
Pozdro
  • Odpowiedz
@interpenetrate: a na czym? Lepiej zapytać się na czym nie. Wszystko robione na #!$%@? się, bo fachowców nie ma.... ale ci niefachowcy cenią się jak fachowcy. No i opóźnienia, opóźnienia i opóźnienia.

Nie wiem skąd jesteś, może u ciebie jest lepiej, ale na ślasku lipa. Musisz na wszystkim się znać, bo jak nie to ci #!$%@?ą robotę ¯\_(ツ)_/¯ , bo będą iść po najmniejszej lini oporu.

Sytuacja z wczoraj: hydraulik
  • Odpowiedz
@interpenetrate: ja robiłem remont kapitalny kamienicy, 100m2. Goście za układanie płyt osb w 2 pokojach wołali 8k... za 3dni roboty. I to jakiej... tam gdzie było krzywo pod płytą osb to dowalili pianki montażowej, niskoprężnej zamiast wszystko zrobić na legarach, jak powinno być. I to bez podatku :)

Trzeba liczyć 600-700zł za m2 robocizny, tak przynajmniej u mnie wychodzi... przy mniejszych powierzchniach moze byc drozej...

Ogólnie mówiąc jak sobie liczę cene mieszkania i remontu, to lepiej by mi było po prostu kupić drożej gotowiec - ot czysta kalkulacja. A ile czasu osobistego zaoszczędzone, ile stresu i
  • Odpowiedz
@interpenetrate: zobacz sobie ten filmik. Jak go oglądałem, to prawie przez wszystko przechodziłem tutaj na śląsku. On robił tylko remont dachu, a u mnie remont kapitalny, więc pomnóż przez 4x.

Remont miał zacząć się w lutym/marcu.. ale ekipa przeniosła na kwiecień... później na maj... z maja na czerwiec... a pod koniec maja powiedziała że nie zrobimy ci tego, i co nam zrobisz?

Nawet instalowanie pier%@% klimatyzacji to był wyczyn. 4 firmy nie chciały przyjechać na wymiary, chociaż instalacja była warta 9k... Więc nie jakiś mały wypierdek za 3-4k jednopokojowy. 4 firmy olewały klienta.... Nie wiem, moze liczyli że jeszcze laskę łaskawie im trzeba zrobić by łaskawie przyjechali, wycenili i zrobili
K.....a - @interpenetrate: zobacz sobie ten filmik. Jak go oglądałem, to prawie przez...
  • Odpowiedz