Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostanio zacząłem się zastanawiać czy ze mną coś nie tak czy ze światem.

Temat dotyczy #zwiazki #tinder #randki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #seks: i może trochę #przegryw

Mój level to 34, byłem w kilku "związkach" jednak od 2-3 lat przez to co "widziałem"/"przeżyłem" zdecydowanie nie chce mi się wchodzić w związek. Nie mam problemu z kobietami, zazwyczaj na jakimś wyjściu na disco spokojnie jestem w stanie z kimś złapać kontakt, wymienić się numerami itp. Jednak max co z tego wynika to kilka spotkań, przeważnie koniec jest z mojej strony. Nie traktuję kobiet przedmiotowo oraz moim jedynym celem w tym wszystkim nie jest m.in. #seks.

Znajomi/rodzina uważają, że jest ze mnie zdecydowanie super partia na męża/tatę - rodzinny, "uczuciowy", z podejściem do dzieci itp. itd. - i najlepsze, że wg mnie jest to prawda . xD

Pomyślałem, że może to być trochę problem z #finanse, jednak nie mam na myśli tutaj tego, że nie mam złotówek i przez to dostaję kosza, można powiedzieć, że mam zdecydowanie więcej niż średnia. Wydaje mi się że problem polega na tym, że mam szacunek do pieniędzy, wszystko co mam zawdzięczam sobie (własna dg od zawsze) i nie kumam "trochę" tej obecnej rozrzutności i instagramowego życia na pokaz i ponad stan. Często spotykam się z kobietami, które w wieku ok. 30 lat mieszkają z rodzicami, koleżankami (i broń boże nie mam z tym problemu), ale w torebce najnowszy iPhone, instagram lepszy niż Lewandowskich itd. - choć staram się nikomu nie zaglądać do portfela, to jednak z takich informacji można dużo wyciągnąć. Chyba to m.in. odrzuca mnie od tych wszystkich związków (oczywiście nie licząc innych rzeczy na boku jak np. wyjazdy integracyjne gdzie obie płcie zmieniają się na kilka dni o 180 stopni, aby następnie wrócić do swoich połówek jak gdyby nigdy nic... itd.).

Czy to it's over dla chłopa?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6309033bd9831df4c004b310
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
MikroblogowyKonserwator: Pieniądze są do tego, żeby z nich korzystać i żeby sprawiały ci przyjemność.
IPhone jest tańszy niż wynajem mieszkania przez kilka tysięcy.
No chyba że mówimy o laskach, co nie mają ani złotówki oszczędności, a jeżdżą na wakacje 5 razy w roku i kupują ciuchy po kilka tysięcy.
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ważne, żeby spotkać równie oszczędną i z podobnym podejściem do wydawania swoich ciężko zarobionych pieniędzy, co Ty. Każdy ma inne potrzeby. Ktoś ciężko pracuje, żeby zaoszczedzic na swoje mieszkanie, a ktos inny ciezko pracuje i chce miec z tej ciezkiej pracy w swoim zyciu inne przyjemności. Grunt, aby trafił swój na swego.
  • Odpowiedz