Wpis z mikrobloga

#divyzwykopem mieliście taka sytuacje że diva była wami mocno zainteresowana, może nie mówiła wprost ale poprzez gesty, mile słowa, pozostanie dłużej niż godzina? Albo propozycje spotkania, jakaś wymiana numerów? Jakie macie doświadczenia, chętnie poczytam :)
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 3
@pompastic
@Koscieey
@Meritneit nie po prostu kiedyś jakiś Mirek pisał że diva zrobiła dla niego obiad, wyskakiwali razem na miasto (za darmo :) ) a mi się raz zdarzylo jak miałem już iść a dziewczyna mówi żebym został jeszcze chwilę i zostałem i sobie posmieszkowalismy trochę, miło było. I dlatego pytam czy też mieliście podobne sytuacje :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Ciortas: kiedyś byłem na masażu. Dziewczyna odprowadzała mnie do wyjścia. Powiedziała, że naprawdę było jej bardzo miło. Pozwierzala się trochę. Posmialismy się z ochroniarza w pokoju obok. Podała prawdziwe imię. Mówiła, że chciałaby się z tego wyrwać i że jak się uda, odezwie się po koleżeńsku z innego numeru.
Aż mi siadła na głowę i długo o tym myślałem. Ale pracuje nadal, a już prawie rok.
  • Odpowiedz
gesty, mile słowa, pozostanie dłużej niż godzina


@Ciortas: Ja w swojej karierze byłem dopiero u kilku a zdarzały się takie przyjemne momenty. Nie licząc relacji sponsorowanej (bo tam było tego pełno) to u jednej divy byłem ponad godzinę bo koniecznie chciała "dokończyć robotę" a ja długo nie mogłem dojść bo to była druga runda. Robiła fbg tak jakby chciała sobie i mi udowodnić że jednak da radę doprowadzić do finiszu.
  • Odpowiedz
@GoNpKNSsz: z czego się chcę wyrwać ? z masażu ? XD przecież to nawet blisko normalnych dziwek nie stoi, chyba, że lache ciągnie na finał. Miłe słówka od dziwek to w większości chwyt marketingowy, żeby sobie stałego klienta pozyskać. Jak ktoś te ich kocopoły traktuję na poważnie to współczuję. Raz mi nie chciała dać w anal w jednej pozycji i mówi, że mam dużego xD (15 cm średniak). A ta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koscieey: no nie wiem. Do normalnych nie chodzę. Na masażu też już dawno nie byłem. Nie dla każdego to wymarzona praca najwidoczniej.
A stałego klienta raczej nie, bo się umówiliśmy, że się kiedyś spotkamy w innych okolicznościach.
  • Odpowiedz
@Ciortas: nie raz i nie dwa.
Płacenie za 1h, a zostawanie dłużej (nawet i 6h raz), obiady, kolacje, drinki, blanty, prywatne numery, propozycje wyjścia na p--o wieczorem.
Kiedyś jedna mi dzwoni wieczorem i mówi żebym przyjechał bo ona właśnie wróciła do miasta i od 2 tygodni nie miała faceta - na co ja że spoko, ale jak zrobię pranie. Na co ona: przyjedź teraz, a ja ci pranie zrobię ʕ
  • Odpowiedz
z czego się chcę wyrwać ? z masażu ? XD przecież to nawet blisko normalnych dziwek nie stoi, chyba, że lache ciągnie na finał.


@Koscieey: moze nie stoi, ale normalna pracą bym tego nie nazwał xD trzepanie kilku/kilkunastów kutasów dziennie tak czy siak wpłynie na psychikę.
Oczywiście, mówienie, że "chce się z tego wyrwać" to klasyczne p---------e, bo nikt nikogo nie zmusza do tego, a trzepią (nomen omen) na tym
  • Odpowiedz
@TestoDepot: opowiesz coś więcej? jakaś historyjka albo coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i tak zapytam prosto z mostu morda ile na ile w skali 1-10? ( ͡ ͜ʖ ͡) nie wiem dlaczego ale kojarzysz mi się z tym tagiem, chyba kiedyś mocno się udzielałeś na nim
  • Odpowiedz
@Ciortas: a co byś dokładnie chciał wiedzieć?

Oprócz tego co wymieniłem zdarzało się np. coś czego standardowo nie miała w serwisie nawet za dopłatą czyli przykładowo #anal.

Nie wiem ile na 10, ale imho moze 3.5 bo gdyby nie divy to byłbym prawik po dziś dzień.

Kojarzysz może z tego, że dużo się udzielam, a poza tym ja stworzyłem tag #skazanynadiving ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TestoDepot a po prostu byłem ciekawy z czego to wynika, czy przez wygląd czy ciekawa osobowość. Ja miałem też taki przypadek na masażu gdzie byłem pierwszy raz i dziewczyna masuje mi plecy dosyć luźna gadka, przyjemnie, ale po odwrocie jak zobaczyła mojego penisa 17cm a jestem dosyć szczupły i wydaje się duży to aż przygryzła wargę i uśmiech jej nie schodził z twarzy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz