Wpis z mikrobloga

Czy Elon pisząc ciągle o za małym wskaźniku urodzeń na ziemi tak naprawdę nie puszcza do nas rasistowskiego oczka człowieka utrudzonego w RPA mając na myśli wskaźnik urodzeń białych, a nie murzynów czy pajeetow? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tesla #elonmusk #musk #demografia #twitter #rasizm #heheszki #swiat #bialarasa
Pobierz REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Czy Elon pisząc ciągle o za małym wskaźniku urodzeń na...
źródło: comment_1661494732jzRRuUe4lUBHr7qZfMGUM9.jpg
  • 43
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: ależ oczywiście, że tak. bardziej rozwinięte cywilizacje dające najwięcej wkładu dla naszego gatunku mają obecnie najmniejszy wskaźnik urodzeń, za to cywilizacje gdzie UNICEF zrzuca od tak na środku dupy metryczną tonę pszenicy będą się rozmnażali jak szarańcza jedynie co dając w zamian to całą generację 30 pontonów nielegalnych ekonomicznych emigrantów, którzy nie znają nawet ojczystego języka.
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Nie uważam, sam nie mam problemu z czarnymi czy hindusami. Trzeba przyznać że mało jest u nich ludzi którzy nadają się do prac umysłowych na wysokim poziomie, ale są tez tacy.

Przyznaje że Musk ma racje i nie rozumiem samolubności ludzi bogatych bo tak trzeba nazwać tych co maja miliony i jedno dziecko lub ich brak. Zresztą oni zazwyczaj maja w dupie planetę ii żyją z podejściem "Po nas choćby
A ja mam, akurat pracuje i z murzynami i z hindusami i ojej, o ile to są good friends ( ͡º ͜ʖ͡º) (o ile nie są muzułmanami którzy mają w tym interes) to do roboty się nie nadają.

KAZDY hindus i czorny zaniżają standardy, pracy, jakości i są leniwi. Byle jacy i hindusi nie sprzątają

Nie powinno się niektórych grup społecznych mieszać między sobą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@OddajButa123: ten człowiek równolegle prowadzi kilka skrajnie zaawansowanych technologicznie firm, w których podobno sam podejmuje inżynieryjne decyzje i co najlepsze wychodzi mu to. To nie jest ceo McDonald'sa, który powoduje jedynie otyłość, tylko ten człowiek pcha świat do przodu.

Każda minuta życia tego gościa jest warta wielokrotnie więcej, niż kogokolwiek innego, w jego przypadku jest to całkowicie uzasadnione. Do tego oczywiście jest pracoholikiem