Wpis z mikrobloga

Dzisiejsze rozmówki w pociągu. Rząd daje tarcze, VATu nie ma, dobrze robią. W pewnym momencie z głośników idzie komunikat że będzie 5 minut postoju bo coś tam. No i się jakiś dziad odpalił że „gorzej jak za komuny. Za komuny było lepiej. Kocham komunę.” Po kocham komunę nie wytrzymałem i wlu%^*+y powiedziałem „Tych głupot nie da się słuchać od rana” i zmieniłem przedział.

Nie mam już cierpliwości. Zaczynam być wrogo nastawiony do tego patoelektoratu. To źle… ale no nie da się! Najlepiej żeby PiS nam tu rozkręcił komunę na całego bo jeszcze im mało. Ku*^a!

#bekazpodludzi #bekazpisu #zalesie
  • 34
@szczurek_87: Patrząc trzeźwo i obiektywnie - było lepiej. 'Każdy miał gówno ale po równo', wszystkich było na wszystko stać bo niewiele było do kupienia. Co Ty wiesz o czasach komuny jeśli w momencie jej upadku brudziłeś kolejną tetrową pieluchę a teraz ostentacyjnie zmieniasz przedział. Polecam jeszcze lekturę - choćby komunistycznej - ekonomii. Rząd NIC nie daje tylko zabiera. Rząd nie ma własnych pięniędzy tylko nasze. Twój karakański idol nie znosi złotych
@spwasch: O czym ty do mnie piszesz? Jaki mój idol? XD Że Kaczor to mój idol jest? xDDDDDDDDDDDDDD

Co to za wycieczka osobista? I nawet jeśli waliłem w pieluchę to co? Moja rodzina nie przekazała mi jak to było? Książek nie ma, filmów dok. czy relacji innych świadków?

Coś ci się pomyliło kolego i napisałeś w swojej głowie jakąś historie na mój temat. I to jeszcze absolutnie nie mającą odbicia w
@szczurek_87: Sądząc po ekranowych gabarytach Twojej odpowiedzi cierpliwość jednak masz. Zagłębiając się w merytorykę wyżej wspomnianego - nerwy Ci szwankują. To by nawet się zgadzało, jednak tu już nie jestem specjalistą. Zmień przedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co Ty wiesz o czasach komuny jeśli w momencie jej upadku brudziłeś kolejną tetrową pieluchę a teraz ostentacyjnie zmieniasz przedział.


@spwasch: To jest jeden z ulubionych argumentów starych dziadów xD Ktoś siedział na wiosce w Pierdziszewie Dolnym i wie #!$%@? więcej niż np. historyk(albo po prostu ktoś kto czyta i ogarnia), co ma 40 lat bo WTEDY NIE ŻYŁ. To ja powiem, że Mongołowie podbijali ziemię jeżdżąc na różowych jednorożcach, w
Gdyby komuna była ostentacyjnie katolicka(ale tak nawet pozornie, na poziomie pustych gestów) + np. byłoby u nas sporo ropy i gazu by zapewnić każdemu kiełbasę to Polacy by bronili komunę nawet po upadku ZSRR.


@Asd15: I tu już popełniasz błąd bo kumuna ze swojej natury ostentacyjnie, ani nawet nieostentacyjnie katolicka być nie mogła. To się po prostu nie rozłącza. Takie ideologie i ustroje to nie są ciasta składające się ze składników,
Najlepiej żeby PiS nam tu rozkręcił komunę na całego bo jeszcze im mało.


@szczurek_87: Luźna obserwacja, i nie wiem, czy sobie tutaj za dużo nie dopowiadam, ale w jakiś sposób się cieszę, że powoli-powolutku przebija się (głównie do ludzi ok. trzydziestki), że komuna wcale nie upadła przez "walecznego ducha Polaków" (xD), ale przez to, że była po prostu, #!$%@?, bankrutem - i gdyby było ją stać na wczasy pod gruszą dla