Wpis z mikrobloga

@WschodZachodPolnocPoludnie:
przeczytaj wątek na TT potem się wypowiadaj. Bo nawet nie wiesz o co poszło.
A w skrócie: przytoczyłem jako głos w dyskusji opinię jednego żołnierza.
Oczywiście zlecieli się sekciarze S&F "hurrr durrrr wolski krytukujeee MON teraz to morze hipokryttaa11one!11" podczas gdy między rzucaniem guanem w cały MON lub cały ASzWoj i szkodliwym i głupim generalizowaniem a pokazaniem wycinka problemu jest zasadnicza różnica.
@wolskiowojnie: ale inna sprawa że ASzWoj to nie jest żaden poważny podmiot. Pisałem kiedyś prace dyplomową zachaczając dosyć szczegòłowo o pewien rodzaj wojsk. Materiały z ASzWoj wyglądają jak robione na #!$%@? czytanki dla dzieci. Dla poròwnania, tylko z samego byle amerykańskiego gòwnianego okołowojskowego uniwerku znalazłem więcej wartościowych materiałòw na szukany temat niż w ASzWoj czy (o zgrozo) AWL. Nie wspomnę o amerykańskich/brytyjskich/francuskich uczelniach
@wolskiowojnie: jesteś niezły typie. Jak Burneika każda krytyka ciebie to hejt i oczywiście atak sekty (a sam sobie wychodowales swoją sektę na obrona pro). Najbardziej żałosne jest to że zamiast z Bartosiakeim wejść w polemikę i po prostu porozmawiać to wolisz pisać z anonami na wykopie. Może się boisz że znowu coś chlapiesz i będzie można podciągnąć to pod sprawę? ( Jak oskarżenia o agenturę - wiem wiem nie ich miałeś.na