Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soadfan: siano przywiozę z domu, bo zapomniałem wziąć ze sobą podporę na siano ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc jutro przywiozę pozostałe rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wykolejony: pozytywny, na początku trochę się bałem, że może być niebezpiecznie, ale te słodziaki mnie zaskoczyły i królik był wyluzowany i nawet dała się polizać ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę, że za tydzień będą razem spać xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@velour: przed wyprowadzką z domu do bloku to królik przez 2 lata miał otwartą klatkę i 99% czasu biegała po pokoju, a w tej chwili zamykam na noc dla bezpieczeństwa, bo nie wiadomo co w nocy może się dziać ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dzień ma otwartą klatkę i niech stopniowo się przyzwyczaja do nowego pokoju oraz do nowego przyjaciela, czyli psa szczeniaka ( ͡° ͜
@carumus1: Jeśli zamykasz królika w klatce - to nie może ona w całości robić za kuwetę; myślałeś, żeby dać mu miseczkę z wodą? Poidełko nie jest wygodne dla królików; kabel od wiatrka "ubierz" w gurby kubraczek ochronny, żeby Ci się pieczony królik nie zrobił.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lyncz: doskonale wiem o tym, od wczoraj nie zamykam klatki na noc i już z psem się zaprzyjaźniły i mój #rozowypasek mówiła, że dzisiaj królik z psem razem leżeli pod naszym łóżkiem w sypialni ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do załatwiania się w klatce to próbowałem kilkanaście razy nauczyć królika korzystania z kuwety i bezskutecznie ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak załatwiała się
Pobierz carumus1 - @lyncz: doskonale wiem o tym, od wczoraj nie zamykam klatki na noc i już z...
źródło: comment_1661598626pdXDIfp4fi4424W4NNpVEH.jpg