Wpis z mikrobloga

@Queen14K: Konto firmowe załóż sobie tam gdzie prywatne + prywatne w innym banku. Każdy bank Cie keidys w kurzy. Z Sandadera nie korzystałem, korzystałem z
mBank
BNPparibas
PKO
Alior
Nest

Najlepsze moim zdaniem PKO i mBank w użytkowaniu. PKO jest fajny bo ma duzo odziałów ale wkurzajace jest że duże przelewy potwierdzają dzowniac do Ciebie i nie jest to w chwili kiedy tobie odpowiada. mBank jest kompleksowy ale troche złotówek ściagną
@zibizz1: prywatne mam pekao i tutaj też jest full darmowe + jakieś tam bonusy. A co do księgowości to chyba na początku zdecyduję się na ifirme na początku bo jest tańsza dużo, a później postaram się samodzielnie rozliczać wszystko. Czyli księgowa z mBanku nie zastąpi takiej zwykłej z ifnaktu czy tam ifirmy?
@Queen14K: Jak chcesz sam to kiedyś robić to weź sobie przetestuj UI, mi najbardziej przypadł do gustu Infakt. Poównywałem też ifirma, wfirma. Jak masz człowieka przydzielonego to wszedzie tak samo powinien ogarniać, ja kjes tdobra apka to ta mprawie nic nie trzeba juz robić.
Co do pekao to używał tego mój ojciec i zona ma prywatne i mi się bardzo nie podoba. A w bankach jak pamietam z 5-10 lat temu
@Queen14K: Ja załozyłem na poczatku Alior bo było 1200zł jak sie aktywnie korzystało. Ogólnie to mi się podoba mBank. teraz patrze inaczej bo mam duze przychody, ale wole zapłacić 400zł/rocznie za mBank niz mieć w np w Pekao i dostawać 1000zł/ rocznie.

Teraz mam w Nest i i tak przelewam na mBank(prywatne) żeby przewalutowac bo są dużo lepsze kursy i co z tego że płace 0zł jak trace jeden dzień zeby