Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
W przyszłym tygodniu jestem umówiony na rozmowę o pracę. No w końcu ile można siedzieć w Domu. Trzeba kręcić kilometry znowuż. ( ) Pamiętam jak pierwszy raz podjąłem się pierwszej pracy w życiu. To było na początku sierpnia. 4 Dni w trasie z czego 3 dni po Polsce a 4 dzień Niemcy rozładunek w Berlinie i powrót do Domu. Niestety zwolniłem się z pracy. I wróciłem na neet. Ponieważ nie umiem jeździć paleciakiem który miałem na busie to był mój pierwszy raz z paleciakiem( ͡ ͜ʖ ͡) z trudem dawałem sobie radę na załadunkach i rozładunkach + winda. Ale zobaczyłem jak wygląda praca od "kuchni" i chcę nadal pracować jako kierowca. Wręcz Kocham jeździć ( ʖ̯) Jak byłem w trasie to czułem taki Vibe po prostu niczym się nie martwiłem. Było super i ogólnie nie czułem że jestem w pracy. Na rozładunku w Berlinie dogadałem się wystarczył Google tłumacz¯\_(ツ)_/¯ Jak się uda z pracą będę miał plandekę. Bez Paleciaka z boku można ładować towar. Paleciak pokonał chłopa ehh. Ręce jak patyki... Śmiechu WARTE! #przegryw #neet ##!$%@? #pracbaza #paleciak #wygryw #busiarze #wychodzimyzprzegrywu #czujedobrzeczlowiek #rozmowakwalifikacyjna
M.....2 - W przyszłym tygodniu jestem umówiony na rozmowę o pracę. No w końcu ile moż...

źródło: comment_1661429593MsHG7cT1hdXBPkDecQrjf9.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Mietek_02: ehh, praca wydaje się przyjemna, zero kontaku z normictwem, muziczka i podcasty w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów. Problem w tym, że nie mogę zrobić tej zasranej kat. B i boję się jeździć samochodem. Nie mam niestety intuicji dobrego kierowcy.
  • Odpowiedz
@Mietek_02: jestem zbyt uposledzony, bardzo się stresuję jazdą, ciężko mi podejmować szybkie decyzje mimo znajomości przepisów (nawet taka jazda po rondzie jest dla mnie problematyczna, bo nie jestem w stanie z szybko przyswajać znaków poziomych), mam też problem z wyczuciem samochodu (co przeszkadza w parkowaniu i w jeździe po łuku).
  • Odpowiedz
@Mietek_02: Tez myslalem zeby zaczac na sprobowanie , planuje pol roku neetu i w tym czasie zlecenie na portugalie czy skandynawie to jak wycieczka by była dla mnie
  • Odpowiedz