Wpis z mikrobloga

@Sash_a nie twierdzę, że znam się jakoś mocno na biznesie growym.

Jednak tak na prosty chłopski rozum, czy nie zarobili by więcej robiąc remake kultowych części niż kombinując z nowymi odsłonami?

Gdyby zamiast nowej odsłony puścili remake to nie dość że kupiło by pewnie sporo starych graczy którzy odpuszczają nowe odsłony to ci nowi gracze też by się skusili aby zobaczyć o co tyle szumu. Tymczasem nową odsłonę kupią tylko ci drudzy.
@Medonix: wg. mnie problemem jest samo to, że oni nie mają konceptu na tą grę. Nie wiedzą sami co chcą zrobić, , próbują się wzorować na Forzie Horizon 4, ostatecznie wydając jakieś gówno z systemem jazdy, z którym po 5 minutach chce się rzygać, a nie grać dalej.
Remake starszych odsłon tutaj by nic nie pomógł, bo oni nie potrafią już zrobić takiego modelu jazdy jak w NFS U/U2, MW/Carbon, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Medonix: takie wydane remake lub remastera jeżeli byłby dobry to taki strzał w stopę lub zwyczajnie krótkowzroczne myślenie. Super, robisz remake MW, fanom się podoba i następnej części nie sprzedasz no bo po co kupować coś nowego skoro "gra idealna" istnieje.

To samo jest z cod gdzie nigdy prawdopodobnie nie wydadzą remake MW2 MP bo to by zabiło sprzedaż kolejnych nowych części
@okfmale tylko cod się sprzedaje świetnie, NFS nie wiem ale wydaje mi się, że bez szału. To co napisałeś ma dla mnie sens w takich markach jak cod lub FIFA, gdzie jak to ksiądz mawia chodzi o to aby zbierać pieniądze ale nie nazbierać.

Pozatym zakładasz, że taki remake by był bez wad, a mi się wydaje, że wcale nie tak łatwo by było przenieść to na dzisiejsze standardy i wielu nadal