Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@maxx92: ja kiedys poszedlem na pogaduchy, bo tego dnia odchodzil jeden gosc z ktorym b. duzo pracowalem i tez sie zrzucilem na prezent pozegnalny. Luźna gadka, w koncu zeszlo troche na hajs, jaki na podobnym stanowisku w nowej firmie. Nie krylem sie z niczym bo i po co. Potem sms od kumpla, ze szef dzialu zabrania zapraszac mnie na jakiekolwiek eventy :D
@maxx92:
Mój były pracodawca zamówił towar w mojej obecnej pracbazie. Oczywiście byłem opiekunem regionu, towar bardzo specyficzno-specjalistyczny. Osobiście udałem się z dostawą, wparowałem do biura, pogadałem z obecnymi pracownikami.
Po następne zamówienia, dyrektor przyjeżdżał do naszej firmy osobiście a pracownicy z poprzedniej pracbazy dostali aneksy do śmieciówek w których z imienia i nazwiska byłem wpisany jako persona non grata z zakazem kontaktu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? i w dupę, chyba musiałoby mi porządnie #!$%@? aby odwiedzać stare miejsca pracy


@happy_shroom: e tam, mi się zdarzyło. Na tym samym zakładzie pracuję co poprzednio tylko w innej branży i pod inną firmą, ale jak miałem chwilę wolnego, to przeszedłem się na stare stanowisko, posiedzieć sobie chwilę z ziomeczkiem, co z nim pracowałem wcześniej
pracownicy z poprzedniej pracbazy dostali aneksy do śmieciówek w których z imienia i nazwiska byłem wpisany jako persona non grata z zakazem kontaktu


@shaggee: Urząd Ochrony Danych Osobowych lubi to ( ͡° ͜ʖ ͡°)