Wpis z mikrobloga

Gdzie polecacie sprawdzic koszt oc? mam toyotkę z 99 roku, 1,8benz+gaz 300k przebiegu, tata jako współwłaściciel bo zniżki. uniqa już trzeci raz wylicza koszt oc na jakies 1220pln, może jest szansa na coś tańszego? #ubezpieczenia
  • 11
@Szantos: co ile za OC ? kupujesz u agenta co ma kilka podpisanych umów tzn z kilkoma ubezpieczycielami czyli gównianego pośrednika ? Ja mam gościa od ergohesti i za laguna 2 2006r 2.0 benz+ LPG na rok 750 zł A jakiś specjalnych zniżek nie mam
@Szantos: Wpisałem agent ergo hestia w google w moim rejonie i zadzwoniłem, pogadałem, wyceniła bo to Pani nie Pan jak wcześniej pisałem i tyle :) Dlatego aż mnie zdziwko złapało ale ja mam tylko OC+ NW, ty tam czasem nie masz AC jeszcze ze 1220 wołają ?
@zuk55: OC NW zielona karta, opony i jeszcze jakiś assistance z holowaniem do 75km, AC nie mam. 3 lata z rzędu ubezpieczałem w Cuku i tam Pani zawsze przedstawiała ofertę z Uniqa jako najtańszą no i niezmiennie wychodzi nam okolo 1220pln, spróbuje w Ergo hestii bo mam oddział u dwie ulice dalej od mieszkania :p
@Szantos: to może ten asistance tyle PLN #!$%@? bo z tego co wiem to asistance daja tylko do maks 15 lat wiek auta , a tu jakieś dziwne do 75 km what ()
@zuk55: "Pomoc w przypadku awarii, wypadku i kradzieży pojazdu na terenie RP, w tym naprawa na miejscu zdarzenia, holowanie do 75km, pojazd zastępczy do 2 dni, transport osób po wypadku, holowanie pojazdu poszkodowanego, przewóz, opieka i leczenie zwierzęcia domowego po wypadku" sprawdzę tę ergo hestię. dzięki :)