Wpis z mikrobloga

Od czerwca*, w każdym miesiącu w okolicach 3/4 tygodnia będę robił identyczny koszyk zakupowy w Biedrze. Dlaczego tam? Bo jestem leniwy a do tego przybytku mam 20 metrów. (ta, ale tylko do września bo zamykajo na amen)

Jest to 3 z 12 postów*

W koszyku nie ma wódki, piwa, whisky, ogórków, salcesonu, psiego żarcia i co tam jeszcze można wymyślić, każdy kupuje coś innego wg własnych preferencji, a to są moje (update - tylko z maja, miesiąca testowego). Reszta pozycji to zasługa 30 innych wykopków z poprzedniego wpisu, niech Wam będzie, a co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawi mnie jak bardzo ceny produktów, które regularnie kupuję się zmienią za 3-6-12 miesięcy.

Suma w czerwcu: 156,12
Suma w lipcu: 159,62
Suma w sierpniu: 163,19
W ciągu miesiąca koszyk zakupowy podrożał o 3,57zł (2,237%)
W ciągu dwóch miesięcy koszyk zakupowy podrożał o 7,07zł (4,529%)
Podrożało: cukier, oliwa, ryż, jogurt naturalny, masło extra, masło extra polskie, mleko 1,5%, serek puszysty
Potaniało: pierogi ruskie (dziwna sprawa, cena niezbyt stabilna), ser gouda (wierzyć się nie chce, może mam jakiś inny, nieaktualny kod kreskowy ( ͡° ͜ʖ ͡°))

ALERT ALERT: Z cukrem wiemy jak jest, chociaż sytuacja się normuje. W 3 Biedronkach w jakich byłem zamiast cukru z "Polski Cukier" był ten z Diamantu. Natomiast uważam, że każdy kto idzie do sklepu po produkt nie patrzy na producenta jeśli ma do wyboru tylko jednego, więc cenę uznaję jako podwyżkę koszyka.


Zanim pojawi się milion komentarzy: Tak, zwracam uwagę na gramatury.

Wywaliłem kolorki, które były w poprzednim poście. Bo są niepotrzebne. Zamiast tego dodałem kolumnę, będzie najczytelniej.
Co do załączonego obrazka - zgadza się, #!$%@?łem się i Monster widnieje 2 razy, natomiast obliczenia są ok. Chochlik podczas robienia screenshota.

#biedronka #zakupy #gownowpis #pieniadze i dla zasięgu #ekonomia
#postztoalety do czarnolistowania
Pobierz Papier_Toaletowy - Od czerwca*, w każdym miesiącu w okolicach 3/4 tygodnia będę robił...
źródło: comment_1661370080nE5v7mIBZ8hHHbdKe94p3n.jpg
  • 79