Wpis z mikrobloga

@Scutacarus: Wody Polskie to podobne dziady jak PZW to fakt, jednak czas skończyć z nimi i rejonizacją. Z perspektywy PZW Wrocław jak zabiorą Odrę to nie wiem co zostanie.

Stawy na południu Wrocławia się wydzieliły i potrzebna jest dodatkowa opłata, po wschodniej stronie +220, po zachodniej +200. Do legnicy nie moge jeździć bo się nie dogadali, do Wałbrzycha również.

Najechało mnóstwo Ukrainców i wyławiają wszystko jak leci. Nie mam za dużo
@orzeszkiziemne znaczy zgadzam się że rozpad PZW jest konieczny żeby pojawił się model brytyjski w koncepcji zażądzania wodami. U nas są gorsze warunki ki temu bo jest kult mięsa. U nich je się morskie i w dupie mają słodkowodne bo to meh. U nas jest inaczej więc stowarzyszenia będą musiały iść stronę deklarowanego no kill
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Scutacarus: Widzę, że po tym jak upanstwowili PZŁ (łowczego wybiera minister) wzięli się za eksterminacje kolejnego stowarzyszenia. Z jednej strony chciałoby się zmian ale z drugiej raczej nie takich, bo to będzie ten sam beton pod inna nazwa, tyle że państwowy xD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Scutacarus: @orzeszkiziemne: @Doktor_Rododendron: PZW powinno zreformować system opłat. To jest bez sensu że jako niezrzeszony mam płacić dniówkę tyle co na komercji lub nawet więcej. Niech będą przystępne cenowo opłaty krótkoterminowe, miesięczne, wakacyjne, no-kill itp.
Nie będę płacił >200 zł za PZW jak na ryby w swojej okolicy idę z 10 razy/rok tylko w sezonie ciepłym, do tego opłata na Mazurach i komercje, a na PZW jest tyle ryb