Wpis z mikrobloga

Mirasy mam pytanie: "W co grają ludzie w okolicach 30-stki?"

Obecnie mam 27 lat i #!$%@? mnie granie z małolatami. Grasz sobie w Rocket League na D3D3 i słyszysz wszędzie te dzieci, CS GO to już nie mówie. Overwatch jeszcze trzyma poziom ale gra już umarła można powiedzieć.

Nie mam problemu z tym że gra sobie ktoś młody ale ten kto grał przynajmniej 2-3 mecze w CS GO ten zrozumie. Nie jestem jakimś pro graczem i zazwyczaj okupuje silvery i goldy.

Moim marzeniem to odpalić sobie taką Twierdze gdzie są inni ludzie i napierdzielacie się przez 15 minut i koniec meczu - ale obecnie te gry umarły albo ja coś źle robię.

Chodzi mi o grę którą odpalę sobie wieczorem do piwka maks godzinka i do wyra.

#gry #overwatch #cs #rocketleague
  • 59
  • Odpowiedz
@OsaOskarPL: MMORPG? Dużo po 30-40 ludzi siedzi na Wocie i WT ale to powiedzmy może być gorsze jak dzieciarnia xD ewentualnie Rust, ale to na własną odpowiedzialność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OsaOskarPL: może Teamfight Tactics/inne auto battlery. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby ktoś tam odwalał a gra się przyjemnie no i mecze tak do 40 min max. Ewentualnie karcianki jak Heartstone czy MtG Arena
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OsaOskarPL: nie mam 30 ale się wypowiem: ac competizione, trochę mfs20, stare gta przechodzę na modach które są lepsze od oficjalnego remastera, fivem tylko nie serwery rp bo rak, eu4, Forza ,stare nfs, Battlefield 1 i 4. No i czasem jakieś nowe gry np ostatnio Dyson sphere program. I czekam na kerbale, i ten bieda test drive nowy. I jeszcze by się coś znalazło. Także to siedzi w głowie a nie
  • Odpowiedz
@OsaOskarPL: Możesz poszukać też po Discordach o grach. Jakichś dojrzałych ludzi do gry może znajdziesz. W Apex Legends nie zdarzało mi się za często słyszeć pisku małolata, a czat można i tak wyłączyć. Nawet jak sobie jednego kolegę znajdziesz do rozmowy i jeden losowy gracz będzie to i tak będzie cacy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OsaOskarPL: kurła panie, wołam @mki_one bo ten to uwielbia nowe gry z ziomkami przechodzic.

A tak serio, najlepiej miec znajomkow, discorda, i zgadywac sie czasami na jakies sesje. Czy to coopy, czy pvp, czy pve, wybor jest spory.

Moje ogrywane obecnie to fortnite, new world, minecraft.

Wszystko z ludzmi 25+, kazdy gowniak z miejsca jest usuwany.
  • Odpowiedz