Wpis z mikrobloga

Słyszeliście o elitarnym oddziale zachodnich gejów, stacjonujących pod Hostomelem na początku wojny na Ukrainie?

Ja też nie, a chyba powinienem, skoro to podobno oni powstrzymali WDW przed zajęciem przyczułka do ataku na Kijów od zachodu, a nie jakieś ukraińskie popierdułki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa #ukraina #wojsko #wojna
Pobierz s.....i - Słyszeliście o elitarnym oddziale zachodnich gejów, stacjonujących pod Host...
źródło: comment_1661347880W8lNRzVNw2w5QO3AOn6uXa.jpg
  • 51
Tak jeszcze wracając do wpisu to bawi mnie że dzisiaj nawet prawaki mają bekę z konfiarzy i nie chodzi mi tutaj też o pisowców, kiedyś każdy kto cisnął konfę i miał z nich zwyczajnie bekę to był lewak nieważne jakie tam miał poglądy, a dzisiaj nawet niektóre konserwy się śmieją z tych pajaców, ależ czasy nam się zmieniły


@Devhar: Rosja powiedziała "sprawdzam" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rosja powiedziała "sprawdzam"


@skitarii: Szkoda właśnie że niektórym dopiero ta wojna otworzyła oczy, wcześniej już było 2137 powodów żeby się od nich odciąć, ale lepiej późno niż wcale, przerażające jest to że nadal są tacy którzy bronią krula, jego wypowiedzi albo wierzą że wystarczy że korwin i braun odejdą i będzie normalnie, także chociaż tyle że i konfiarzy jeszcze potrafisz pocisnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tymczasem wklejasz artykuł z 2019 roku, kiedy nikt o żadnej wojnie w Europie nie myślał. Fajne to tymczasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Logytaze: nie myśleli o tym tylko debile. Nawet PiS miał te resztki rozumu i o wojnie myślał, bo zbrojenia i zamówienia zaczął już na początku swoich rządów.

Zamówienia na nowoczesny sprzęt są realizowane w 5 i więcej lat, więc bylibyśmy w czarnej dupie, słuchając co
Szkoda właśnie że niektórym dopiero ta wojna otworzyła oczy, wcześniej już było 2137 powodów żeby się od nich odciąć, ale lepiej późno niż wcale, przerażające jest to że nadal są tacy którzy bronią krula, jego wypowiedzi albo wierzą że wystarczy że korwin i braun odejdą i będzie normalnie, także chociaż tyle że i konfiarzy jeszcze potrafisz pocisnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Devhar: to już skrajne szury skoro