Wpis z mikrobloga

Słyszeliście o elitarnym oddziale zachodnich gejów, stacjonujących pod Hostomelem na początku wojny na Ukrainie?

Ja też nie, a chyba powinienem, skoro to podobno oni powstrzymali WDW przed zajęciem przyczułka do ataku na Kijów od zachodu, a nie jakieś ukraińskie popierdułki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa #ukraina #wojsko #wojna
s.....i - Słyszeliście o elitarnym oddziale zachodnich gejów, stacjonujących pod Host...

źródło: comment_1661347880W8lNRzVNw2w5QO3AOn6uXa.jpg

Pobierz
  • 51
Z tego co pamiętam to ziomek @Frasad wrzucał tam jeszcze taki obrazek pod wpisem, szkoda że go nie pokazałeś bo by wszystko wyjaśniał o co mu chodzi z tym zachodnim gejem


@Devhar: wrzucał obrazek z czołgami. Żadnych gejów walczących na Ukrainie nie pokazał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale jak rozumiem, Ukraińcy broniący się czołgami produkcji ZSRR (bo żadnych zachodnich czołgów nie dostali) symbolizują zwycięstwo zachodnich gejów
@skitarii: Z tymi zachodnimi gejami to był tylko śmieszek pewnie, w jego wpisie chodziło o to jak na wykopie była swego czasu sraczka że amerykańska armia jest słaba bo gejowska, przyjazna LGBT, nie umywa się do armii ruskiej, prawdziwie konserwatywnej i przede wszystkim męskiej, tak jak np. w tym znalezisku: https://www.wykop.pl/link/6108355/kampania-rekrutacyjna-wojska-chin-rosji-oraz-usa/
Tak to przynajmniej rozumiem ale nie wiem, do końca nie jestem pewien, może się mylę
Z tymi zachodnimi gejami to był tylko śmieszek pewnie, w jego wpisie chodziło o to jak na wykopie była swego czasu sraczka że amerykańska armia jest słaba bo gejowska, przyjazna LGBT, nie umywa się do armii ruskiej, prawdziwie konserwatywnej i przede wszystkim męskiej,


@Devhar: czyli geje wcale nie są lepsi od WDW? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Amerykańska armia jest silna dzięki technologii drogiej technologii i olbrzymim wydatkom
czyli geje wcale nie są lepsi od WDW?


@skitarii: Wszystko jest lepsze od ruskich miernot

Amerykańska armia jest silna dzięki technologii drogiej technologii i olbrzymim wydatkom na wojsko, a nie dzięki gejom.


@skitarii: Powiedz to ludziom którzy uwierzyli w antyzachodnią propagandę i nieironicznie wrzucali takie obrazki, zgaduję że to był tylko taki żarcik OP-a i aluzja do takich memów

A zgadnij kto bardziej popiera duże wydatki na zbrojenia w USA,
Wrzuciłem śmieszka a zapiekło, bardzo ciekawe.


@Frasad: rozbawiło bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwłaszcza, że gdyby serio woke Julki i geje miały coś do gadania w armii USA, to Amerykanie nie mieliby czego wysyłać na Ukrainę.

Całe szczęście sektor zbrojeniowy i armia ma silną pozycję i Amerykanie srają na hasła "defund the Police, defund the militarny" choć warto pamiętać kto te hasła promuje.
s.....i - > Wrzuciłem śmieszka a zapiekło, bardzo ciekawe.

@Frasad: rozbawiło bard...

źródło: comment_1661349906B2MEzEktYQX43wBATyotts.jpg

Pobierz
Wszystko jest lepsze od ruskich miernot


@Devhar: czy ja wiem? Bezbronni cywile po wprowadzeniu w życie hasła "defund the military" raczej by sobie z tymi ruskimi miernotami nie poradzili, bo ruscy pokazali, że akurat cywili łatwo mordują, gdy brakuje wojska żeby ich chronić.

Powiedz to ludziom którzy uwierzyli w antyzachodnią propagandę i nieironicznie wrzucali takie obrazki, zgaduję że to był tylko taki żarcik OP-a i aluzja do takich memów


Większość z
O takim oddziale nie słyszeliśmy, ale za to słyszeliśmy o tym że prawactwu żarty i sarkazm trzeba tłumaczyć rozrysowujac je na kartce


@jankes83: warto po prostu przypominać, że takie żarty są możliwe tylko dlatego, że prawica na Zachodzie postuluje silne zbrojenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby amerykańska armia się rozbroiła jak tego chcą różni woke aktywiści w USA, to Ukraińcom tylko Polska i UK realnie by pomagały.