Wpis z mikrobloga

  • 20
Czy jest w Gdyni albo w okolicach jakiś fryzjer w normalnej cenie? Co znajdę coś w okolicach 40-50zl to po chwili jest już 70-80zl. Wystarczy że salon dostanie na booksy 100+ opini oczywiście wszystkie po 5 gwiazdek i już cena idzie w górę. Ostatnio nawet mój fryzjer wprowadził nową kategorie "strzyżenie męskie powyżej 4cm". I ja teraz mam linijka mierzyć czy moje włosy mają 3.8cm a może 4.2cm? A co jak grzywka ma 5cm a boki 2cm? Średnią wyliczyć? #fryzjer #barber #booksy #gdynia #trojmiasto
hobbyt - Czy jest w Gdyni albo w okolicach jakiś fryzjer w normalnej cenie? Co znajdę...

źródło: comment_1661347245j1n7rU1g445I9vAEKlxrcX.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@droid43210: często fryzjerzy dostają w #!$%@? mniej niż wynosi cena strzyżenia. Jak jesteś dobry na jdg to możesz się targować o 50+% z utargu(w tym opłacasz se sam zusy i wszystko) , ale zazwyczaj na start na jakimś zleceniu dostaniesz 30 albo mniej, albo stawka godzinowa minimalna +% przy wyrobieniu utargu, różnie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hobbyt: ogólnie powiem że fryzjerów #!$%@?ło z cenami. Przez 5 lat chodziłem do jednego zakładu gdzie była fajna fryzjerka która zawsze zajebiście strzygła i kosztowało mnie to 20zl później 25 30 gdy cena zatrzymała się na 40zl a moja pani fryzjer zmieniła pracę to zaczepem szukać nowego fryzjera. Kilka niewypałów i w końcu udało mi się dorwać jakiegoś fryzjera konkretnego pfuu przepraszam to był już tzw. "barber" wszystko ok ale
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@unfolding czyżby fryzjer?

Tak samo nie musisz korzystać z usług dostawcow internetu, uslug bankowych, transportowych i można by jeszcze długo wymieniać.

Grunt to znaleźć jakiś złoty środek. Nie pasuje mi płacenie 80+ za strzyzenie i dlatego szukam tańszej opcji. Stąd ten wpis. Proste. Jak widać ludzie są tu zadowolenii z usług za 25-50zl. Jak barber jest dobry i ma klientów w tej cenie to niech mu się wiedzie i niech robi
  • Odpowiedz
Tak samo nie musisz korzystać z usług dostawcow internetu, uslug bankowych, transportowych i można by jeszcze długo wymieniać.


@hobbyt: No nie musisz. To samo napisałem.

czyżby fryzjer?


@hobbyt: Pudło. Za swojego płacę 120 zł za włosy na głowie i brodę.
  • Odpowiedz
@utede:

Masz 12 lat? 40zl x 4 klientów dziennie to 160zl na dzień.

WIELKIE XD 4 klientów dziennie? Strzyżenie męskie (boki maszynką, góra nożyczkami, taki standard) trwa max 15-20 minut. W 8 godzin, nawet jak masz tylko 1 na godzinę to opierniczysz 8. 8*40 = 320, razy 20 dni roboczych to masz 6400zł. Oczywiście w praktyce takich strzyżeń masz sporo więcej, bo dobry fryzjer ma kolejkę. Więc można przyjąć że
  • Odpowiedz
@SebaD86: umiesz czytać ze zrozumieniem? Wyszydziłem za to że uważa że po 4 klientach dziennie będzie miał bogato xD
Poza tym jak wyżej- liczysz zysk netto, a gdzie jakiekolwiek koszta? No chyba że ścinasz w piwnicy. Wtedy na bank klienci walą drzwiami i oknami :D
  • Odpowiedz