Wpis z mikrobloga

Czy jest w Gdyni albo w okolicach jakiś fryzjer w normalnej cenie? Co znajdę coś w okolicach 40-50zl to po chwili jest już 70-80zl. Wystarczy że salon dostanie na booksy 100+ opini oczywiście wszystkie po 5 gwiazdek i już cena idzie w górę. Ostatnio nawet mój fryzjer wprowadził nową kategorie "strzyżenie męskie powyżej 4cm". I ja teraz mam linijka mierzyć czy moje włosy mają 3.8cm a może 4.2cm? A co jak grzywka ma 5cm a boki 2cm? Średnią wyliczyć? #fryzjer #barber #booksy #gdynia #trojmiasto
Pobierz hobbyt - Czy jest w Gdyni albo w okolicach jakiś fryzjer w normalnej cenie? Co znajdę...
źródło: comment_1661347245j1n7rU1g445I9vAEKlxrcX.jpg
  • 37
@hobbyt: twoim problemem jest szukanie fryzjera na booksy, z doświadczenia wiem, że każdy który się tam ogłasza ma po prostu #!$%@? ceny w kosmos, bo czyhają na młodych, nowoczesnych, nieświadomych cen. Prawilny fryzjer bierze hajs tylko do łapki i umawiasz się z nim na telefon
@Iskaryota Dokładnie do takich wniosków doszedłem. Idea booksy jest fajna. Od razu widzę kiedy jest wolny termin i wiem kiedy mi pasuje. Klikam i wizyta umówiona. Jest to bardzo wygodne. Booksy po każdej wizycie bardzo nachalnie prosi o wystawienie opinii. Jesze nie widzialem negatywnej opini wiec albo sa one usuwane na czym booksy może zarabiac albo wszyscy ludzie sa zadowoleni. W ten sposób kilka miesięcy, może rok i już salon ma 200