Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Warto jechać na wyjazd integracyjny z osobami, których nawet nie znam? Dołączyłem do korpo i mamy szkolenia we wrześniu i na 3 dni zaproponowali nam wyjazd integracyjny do hotelu, oddalony o jakieś 3.5h w jedną stronę samochodem. Koszty oczywiście będą zwrócone (przejazd, hotel, jedzenie), ale jednak się waham czy warto jechać na 3 dni?

nie jestem jakiś elo-melo do towarzystwa, nie jestem wygadany, więc nie wiem jakie korzyści z takeigo wyjazdu?

#kiciochpyta #comamrobic #korposwiat #depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6305e0231eed4ee6f4af7860
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 18
wyjazd integracyjny z osobami, których nawet nie znam


@AnonimoweMirkoWyznania: A PO CO SĄ WYJAZDY INTEGRACYJNE?????????? xDDD

O ile mi wiadomo, wyjazdy integracyjne są po to, żeby się zintegrować. Szczególnie z osobami których nie znamy. Nie pamiętam, żeby wyjazdy integracyjne były organizowane w np. klasie maturalnej, albo na ostatnim roku studiów, albo po 10 latach pracy
@AnonimoweMirkoWyznania: jedź. Jedź i nawet się nie zastanawiaj. Wielu siedzi na tagu z samotności, a ta powstaje właśnie przez izolacje. Czasem izolacje przez innych, a czasem naszą własną. Jeśli masz okazje coś zmienić to zrób to i sam nie odbieraj sobie szansy. Tag nie ucieknie, a życie już tak
@AnonimoweMirkoWyznania: Jedź i nawet się nie zastanawiaj. Takie wyjazdy nie są po to, żeby robić wam jakieś szkolenia z tabelek w excelu, tylko żeby nachlać się na koszt firmy. Potem będą rozmowy "aaale się na tym wyjeździe naebałem" a ty będziesz jak taki #przegryw tylko temu się przysłuchiwał.