Wpis z mikrobloga

Jeszcze chyba u żadnej osoby tutaj nie widziałem w typach na FAME wygranej TakeFuna. Macie jakieś uzasadnienie dlaczego dajecie na Zabielskiego? Ktoś uzasadni swój wybór?

Dajecie na Filipa bo wierzycie w to ze mu #!$%@? i fajny kurs + cały wykop zapłonie po jego walce? Czy oprócz tej opcji ktoś dorzuci jakąś inną opinię?

#zabielski #takefun

#famemma
  • 26
@mastereo: Ja nie przepadam za Mlekozyniakiem, Takefuna jednak darzę umiarkowaną sympatią, niegdyś większą niż teraz ale jego często trywialne wywody bywają nużące, przez co ciężko się go czasami słucha. No i wyzywał ludzi na omegle, za co spory minus, ale nie budzi we mnie takich negatywnych emocji jak mleko, on jest w tym duecie zdecydowanie normalniejszym.

Jeśli chodzi o walkę, to Takefun raczej ją wygra, nie wiem właśnie też skąd przekonanie
@DEJW88: Takefun użył tego samego tricku co większość influ w tym okresie. Może to nie za trafne porównanie ale czym moralnie różni się takefun od fagaty? Nie mieli za bardzo co zaoferować aby żyć na poziomie więc wybrali drogę na skróty. Takefun zdobył popularność i pieniądze poprzez wyzywanie ludzi ( tak samo jak nitro) a fagata przez łóżko. Oboje przyznają, że zachowania z przeszłości był złe ale swój cel osiągnęli.
#!$%@?, no przeanalizowałem sobie wszystko co mogłem u nich, walki obejrzałem. Jeszcze jakby to było MMA, to może sam bym się pokusił o Zabielskiego na kuponie, ale jak zobaczyłem ze on pizga jeszcze większe wiatraki niż Ferrari to daje procentowo 70:30 dla Rafała.

Kierowałem się nie raz sympatia, ale grupa zawód:typer nauczyła mnie jednego, żeby obstawiać jak mówi rozsądek a nie sympatia czy tam serce
@mastereo: No ja dorzuciłem takefuna . Jeżeli zabielski ma wygrać , to musi wejść jak hejter w pierwsze sekundy . W każdej walce ratował się parterem w złych momentach . Ostatnia walka Zabielskiego w k1 z narcyzem wyglądała miernie , każde jego ciosy były bardzo przewidywalne
@kaszamistrz: No dobra fajnie, odłóżmy na bok to jaka jest osoba, a dajmy na stół kto się lepiej #!$%@?, bo w końcu chyba tez chcecie wygrać siano i wyruchać buka bez mydła. Ja nie za bardzo bym pokładał nadziei w Zabielskiego który pizgał melanże srogie, niby trenował co drugi dzień. A jego stójka to takie wiatraki ze mógłby mi służyć za powiew, bo lepiej by #!$%@?ł niż wiatrak tymi rękoma xD
@kaszamistrz:
Takefunowi daleko do tego żeby być strażnikiem moralności, głównie przez wzgląd ze wyzywał ludzi na omegle, ale i tak uważam występki Fagaty za gorsze. Takefuna też do sławy doprowadził jednak skill w lolu przez co poznał Mlekozyniaka, który go po czasie wybił, więc było to dziełem przypadku i też wypadkową jakiejś pracy włożonej żeby być dobrym graczem lola, a Fagatę do sławy doprowadził oportunizm.
@Xadrianx00: Jak wygrasz siano na Rafale, to i wyruchasz buka i będziesz dalej mógł go #!$%@? za co tylko chcesz. A nawet jakby jakimś cudem przegrał, to tracisz siano ale masz satysfakcję ze wraca jak ostatni przegryw do chaty xD

No a jak Zabielski Ci wtopi to tracisz siano, buk Ciebie rucha a Rafal wraca w zajebistym humorze do chaty i pewnie nieraz się będzie się śmiał ze duży procent osób
@DEJW88: dokładnie tak, oglądałem jego większości spotkań na pro scenie. Mnie tylko dziwi hipokryzja. Takefun miał 100 widzów i co zaczął robić? wyzywać wszystkich, jaki był efekt? 1000 widzów. Dobrze wiedział co robi. Patent taki sam jak islamu, nitro i reszta swołoczy. Pozarabiali kolosalne pieniądze na tym patencie, pozakładali firmy, wynajęli pracowników, którzy prowadzą im biznesy. I grają teraz wielce 200 iq ludzi :D chociaż nic w zyciu nie potrafią robić
@kaszamistrz: no bardzo możliwe, Isamu akurat myślę że by sobie poradził, jego ojciec ma warsztat, sam chyba skoczył technikum mechaniczne i na pewno ma jakieś umiejętności w tej dziedzinie, może by prowadził ten warsztat z ojcem. Z kolei nitro nie skończył chyba nawet szkoły średniej, pamiętam jak była drama z Atorwm to mówił na którymś ze swoich filmów, że jeden z nich spotykał się z transwestytą (chodziło pewnie o Gimpera), a
@kaszamistrz: Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, tak to każdy może pisać do momentu aż by miał szanse tak łatwo zarabiać. Nie mam na myśli tu sytuacji by specjalnie jak szpagata się zakręcić koło osoby która ma fejm z nadzieja ze da mi boosta i sobie dalej popłynę już sam, tylko na takiej zasadzie ze np skleiłem sobie jakiś vlog i dam go na YT. Po pierwszym dniu widzisz ze bez
@kaszamistrz: No wyzywał, pamietam te czasy, jego zachowanie dla mnie na tyle obrzydliwe ze aż nie mogłem na niego patrzeć.

#!$%@?. Zawsze nasuwa mi się pytanie dlaczego my, my ludzie tak w #!$%@? bardzo chcemy kogoś rozliczać za błędy i przeszłość? Wszyscy tutaj można to ludzie którzy pozwalają sobie na więcej z racji konta anonima. Dopiero zaczynam z tym portalem, ale wiem ze jak ja tu #!$%@? dla kogoś miły będę.
@kaszamistrz: Nasuwa się mi pytanie, przeszłość jest jaka jest, jakbyś #!$%@? bardzo chciał się cofnąć i ja zmienić to się nie da.

Było minęło, najważniejsze żeby wziąć błędy na klatę i nie popełniać tych samych już nigdy. Ja wierze w karmę, karma i nieraz wracała do mnie i w dobrym i tym złym znaczeniu.

Tak jak jak pisałem, kiedyś to co prezentował Rafał w sieci było obrzydliwe, w #!$%@?. Na przestrzeni
@essos: No ja wiem ze brał sterydy, sam o tym mówił. Ale do jakiej mojej wiadomości się odnosiła Twoja wiadomość? Napisałem 3 dłuższe wiadomości, a Ty wyjeżdzasz ze brał sterydy. No wykopu nie oświeciłeś tą wiadomością a ja po prostu do jakiej wiadomości mojej się odniosłeś.