Wpis z mikrobloga

Dobrze gada żeby nie spać jest czasem ciężko ale można i działa ja od siebie polecę metodę która mi też pomogła tylko trwa dłużej.

Chciałem przestawić się na wstawanie o 10 a wstawałem o 17 więc prosta metoda budzik ustawiam na 16(najlepiej #!$%@? musisz szybko wstać żeby znowu nie zasnąć) i tak aż do godziny upragnionej zminejszając co godzinkę.
@12lat25cm Wystraszy tzw reset snu. Możesz iść spać dopiero wieczorem, tak jak większość, czyli przez ten jeden dzień musisz wytrzymać żeby nie spać .
Powiem też, że właśnie tydzień temu zrobiłem taki reset snu, bo od maja mam wakacje i siedziałem coraz dłużej po nocy, aż doszedłem do tego że chodziłem spać o 9-10 rano. A teraz widzisz, piszę do ciebie o 7 ale dlatego że już wstałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@12lat25cm: nie śpisz jak najdłużej, później idziesz w kime. Obudzisz się będzie już późno. Trochę coś porobisz, pokrzatasz się, a później jesz obfity "obiad". Po obiedzie robisz poobiednią drzemkę. Obudzisz się następnego dnia około 5 w nocy. Wstajesz i zaczynasz dzień przestawiony. Pamiętaj tylko żeby nie pójść spać tego następnego dnia zbyt wcześnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jak nie śpisz w nocy to nie spij 1 noc a potem nie idź spac w dzień tylko wieczorem dzięki temu wstaniesz około 5-6 potem znowu nje spij w dzień tylko o 22-23 i cyk o to lifehack ode mnje


@hejnal-dabrowski: mi to drugiej nocy się jeszcze bardziej nie chce spać xD