Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pakujmandzur: Enigma pc, oj montabaco intensivo, oj nawab of oudh, LV Ombre nomade, xerjoff more than words, acqua di sale, spirit of dubai turath, house of sillage 001
@pakujmandzur: nie ma czegoś takiego u mnie jak najlepszy, za dużo mam ulubieńców. Ale podam MFK Baccarat Rouge Extrait bo mi przyniósł najwiecej komplementów i zawsze doskonale się mnie trzyma. Cena to tera jakieś 1500 zł za 70 ml.
@pakujmandzur: hmmm bardzo ciekawe pytanie, ale ja jestem bardzo kapryśny w tej kwestii, w zależności od nastroju, pogody i pierdyliona innych czynników coś może mi się podobać/nie podobać/mega podobać albo jeszcze jakieś inne wartości w spektrum
jak pierwszy raz powąchałem Van Cleef & Arpels Pour Homme (onegdaj 80 zł, teraz na ebayu są po kilkaset dolców) to zostałem #!$%@? jakością kompozycji i nieskończoną trwałością, teraz już aż tak mnie nie szokuje
@pakujmandzur: MFK Oud Silk Mood , MFK Lumiere Noire Pour Homme (wycofany), YSL Rive Gauche (wycofany), Dior Homme Parfum, Amouage Journey, Comme des Garcons Black. Jednego zapachu nie sposób wybrać. Ceny od 400 wzwyż
@pakujmandzur: Aventus sprzed 2016, wtedy można go było dostać na grupkach/forach poniżej 5/ml. Trafiłem na kozacki batch. Świetna jakość, dobra kompozycja i mocarne parametry. Działał niesamowicie na otoczenie. Pozostał ogromny sentyment do tego zapachu, bo wiele dobrych wspomnień ma w tle starego Avika.
@pakujmandzur:
Może nie jest to najlepszy ale mam sentyment, używałem ponad 10 lat temu, już wycofany, lepiej mi podszedł niż oryginał i naprawdę dobrze się trzymał :) Połowa kobiet w pracy pytała o niego a pracowałem prawie z samymi kobietami :) 40zl za 100ml ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6-7 lat temu dorwałem jeszcze 2 flakony na allegro;)
https://www.fragrantica.pl/perfumy/La-Rive/Especial-33283.html
Pobierz Gregory1986 - @pakujmandzur: 
Może nie jest to najlepszy ale mam sentyment, używałem...
źródło: comment_1661309606vKJHCfFLaRXiFDQh7BCBId.jpg
Chyba najlepszy był Carnal Flower ale nie jest to centralny unisex dałbym kropkę więcej w stronę damska 9zl/ml- podobno kompozycja, na która nie szczędzono środków i czuć to przy wtachaniu z nadgarstka!! Ogólnie jest tego dużo, czym więcej poznajesz perfum tym trudniej cię zaskoczyć na pewnym etapie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla początkujących Ganymede będzie wielkim zaskoczeniem a po dłuższym czasie okaże się, ze maja mega męcząca bazę.