Wpis z mikrobloga

Słuchajcie bo jestem zielony w temacie, zazwyczaj brałem w hebe czy innym gównie kilka dezodorantów po jednym z każdego i wyjebongo, ale ostatnio byłem u znajomego na piwku, przy tej pogodzie się zalałem, poszedłem się umyć i dał mi swój dezodorant Diora Sauvage, nigdy żadne g---o tak długo nie dawało mi poczucia świeżości i teraz pytanie, czy ktoś używał i powie mi jaka jest różnica w spreju i sztyfcie?
#perfumy
Trusky92 - Słuchajcie bo jestem zielony w temacie, zazwyczaj brałem w hebe czy innym ...

źródło: comment_1661280430VcoaQNdZEowptZsGJi80A9.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trusky92: A czy ten z którego korzystałeś to na pewno ten, który masz na zdjęciu wyżej?
Bo Dior wydał też perfumy w formie aerozolu (Very Cool Spray), podrzucam linka niżej do wersji Sauvage https://www.fragrantica.com/perfumy/Dior/Sauvage-Very-Cool-Spray-43933.html Ja miałem akurat Dior Homme Sport Very Cool Spray i to było coś innego niż zwykły dezodorant, bo to były normalne perfumy EDT wydane w takiej w formie i aplikatorem jak dezodorant/puszka do grafitti i tak
  • Odpowiedz
@Boruciak323: Nie, on miał taką dźwigienkę po prostu, nie wiem jak to wam opisać, nie miał wyzwalacza jak tradycyjny dezodorant, tylko takie coś jakby pompka, że jak nadusiłeś to psiknął raz i tyle, mogłeś trzymać i nic dalej się nie działo
  • Odpowiedz
@Trusky92: No to nie był cool spray tylko zwykły dezodorant. I spoko patent który jest zastosowany bo nawet nie wiedziałem, aż chyba sam zakupie, ja zazwyczaj kupowałem w sztyfcie bo dusiło mnie psiknięcie, ale chyba zamówię tego dezodoranta
  • Odpowiedz
@Boruciak323: Właśnie ja się zdziwiłem bo pierwszy raz widziałem takie rozwiązanie, ale spoko bo wiesz ile psiknąć i serio po razie psiknąłem i dwa dni to czułem, a no pot mam dosyć mocny niestety.
  • Odpowiedz
@Trusky92: Hmm, próbuje znaleźć zdjęcie dezodorantu bez czapy żebyś mi potwierdził czy to to, ale nie ma nigdzie, Nom, to zajebiste ze zatrzymuje się sam i nie leci dalej. Sauvahe ogólnie jest mocny i projektuje daleko może stad deo tez tak daje, ja używam versace eau Fraiche w sztyfcie i Np bossa szarego to tez są bardzo wydajne
  • Odpowiedz
@Humdinger Też kupiłem coś takiego w Tajlandii, nie wiem czy z naturalnym ałunem, ale i w tamtym klimacie i w naszym miałem wrażenie, że to c---a daje, zawsze pociłem się tak samo ¯_(ツ)_/¯ Ten sam ałun można chyba kupić w naszym Rossmanie.
  • Odpowiedz
@Boruciak323: Mi tam nie chodzi o pachnięcie jak milion dolarów, ale o zwykłe poczucie świeżości, bo zazwyczaj chodzę się kilka razy dziennie myć i psikać, nawet jak nic nie robię.
  • Odpowiedz
@Trusky92: No to tak czy siak problem rozwiązany, już wiesz co zamówić. Choć czuje, ze po czasie korzystania z deo będziesz miał ciągutke zamówić tez perfumy choć mogę się mylić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Trusky92: ja p------e jedno pytanie "to czy to" a wykopki "e kup inny", "sprzedam taki", "perfuma se kup do tego, bez perfuma to nie", "ale to ci koszulkie ubrudzi", "smaruj sie tym wieczorem", "a ja tam se kupiłem inny" no gurwa bardzo pomocne i swietne odpowiedzi na oryvinalne pytanie xD
  • Odpowiedz