Wpis z mikrobloga

Słuchajcie bo jestem zielony w temacie, zazwyczaj brałem w hebe czy innym gównie kilka dezodorantów po jednym z każdego i wyjebongo, ale ostatnio byłem u znajomego na piwku, przy tej pogodzie się zalałem, poszedłem się umyć i dał mi swój dezodorant Diora Sauvage, nigdy żadne g---o tak długo nie dawało mi poczucia świeżości i teraz pytanie, czy ktoś używał i powie mi jaka jest różnica w spreju i sztyfcie?
#perfumy
Trusky92 - Słuchajcie bo jestem zielony w temacie, zazwyczaj brałem w hebe czy innym ...

źródło: comment_1661280430VcoaQNdZEowptZsGJi80A9.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SlepyBazant: xD mam k---a od kogoś kupić używany sztyf? Ja jestem zdecydowany na tego Diora, bo jest przekurewsko dobry i ma zajebisty zapach, na drugi dzień chwyciłem koszulkę, żeby wrzucić do pralki i pachniało dalej w całej łazience lol
  • Odpowiedz
@Trusky92: ja używam sztyftu z naturalnym kamieniem ałunowym z Tajlandii, kuźwa spod pach żadnego j-----a nie ma w tym wilgotnym upale jaki jest ostatnio, pot jest ale kompletnie bez zapachu i tez go mniej. Ten sztyft sam w sobie nie ma żadnego zapachu. I nie brudzi ubrań też zuppełnie.
  • Odpowiedz
@Humdinger: Mi chodzi konkretnie o to, bo mi się zapach bardzo podoba, mało używam perfum, ale ten mi podjechał i to bardzo, więc mam w sumie 2 w jednym, zawsze mogę ładnie pachnieć + ochrona
  • Odpowiedz
@Trusky92: Jak chcesz to mam jeszcze do sprzedania antyperspirant w kulce anti white marks (i tak zostawia białe plamy).

Aerozol działa szybciej i jest "czystszy". Sztyft działa mocniej, ale może się kruszyć i zostawiać ślady na ubraniach.
  • Odpowiedz
@Trusky92: kup sobie deo Cyrus Writera za 12 ziko na Allegro. Butla 200ml. Za 5 dych ze smartem będziesz miał 4 sztuki - prawie litr. Pachnie 1:1 jak sauvage. Sam go używałem razem z Sauvage EDT.
  • Odpowiedz